• ~amokadesa
    (2013-07-02 08:58)
    Ja do nich nic nie mam niech się kochają jak chcą nawet w towarzystwie publicznie. Niech adoptują dzieci i wychowują na takich jakimi sami są.
    Premierem powinien być gej a prezydentem sado-maso aby nasz kraj się odmienił z tej homofobi i braku tolerancji. Wolność Równość Braterstwo albo Śmierć niech to stare hasło odmieni oblicze ziemi tej naszej ziemi.
  • ~Chinafan
    (2013-06-15 12:13)
    Wedlug Konfucjusza spoleczenstwo ma byc konformistyczne, wiec nie ma w nim miejsca na promocje gejostwa i na gejowskich aktywistow. W spoleczenstwie cywilizowanym kazdy ma prawo do prywatmosci, a seksualnosc to czesc prywatnosci. W Polsce, tak jak i w reszcie UE, nikt tego prawa ludziom - w tym takze gejom - nie odbiera. Natomiast promocja gejow jest spolecznie szkodliwa - wystarczy popatrzec na konfucjanskie Chiny z ich stalym wzrostem gospodarczym i na politycznie poprawne USA z ich stalym kryzysem, aby zauwazyc, ze to Konfucjusz ma racje, a nie amerykanskie gluptaki od teorii gender. Tzwn. "gwiazdy" powinny wiecej dowiedziec sie o przodujacej w gospodarce i kulturze Azji, a nie kleic sie do dekadenckiego Hollywoodu. Wtedy czas medialny moglby zostac w Polsce poswiecony na cos lepszego niz polajanki progejowskie.
  • ~bzdety
    (2013-06-15 05:24)
    To zwykle manipulacje. Tytul byl '' polskie gwiazd ',a kogo prezentujecie.? Poza tym dla rownowagi trzeba bylo przedstawic GWIAZDY potepiajace wynaturznia. Co,moze takich nie ma?
  • ~Bez SENSU
    (2013-06-13 22:48)
    Bez sensu!! "Gwiazdy w obronie mniejszości seksualnych"
    Ani to gwiazdy, ani nie ma tu czego bronić ani to żadne mniejszości seksualne. Powinno być : "Ludzie z wybujałym ego lansują się dzięki chorym na dewiacje seksualne".
  • ~ktos!!!!
    (2013-06-13 17:18)
    Ludzie otrzasnijcie sie,zeby "chlop z chlopem","baba z baba"!!!Ci ludzie potrzebuja dobrego lekarza,a nie rodziny(dzieci)!!!
  • ~Arystoteles
    (2013-06-13 09:33)
    Rozumiem ze , ktos ma inne zdanie od mojego .Jednak zmusznie mnie do tego samego zdania co ktos , to juz przemoc . Czy to oznacza koniec demokracji ? .
  • ~jk Józef
    (2013-06-12 19:22)
    Ten świat tak ma sami idioci.Kiedyś wpuszczano ich na salony kuchennymi drzwiami i nazywano kuglarzami,dzisiaj celebrytami i gwiazdami.Tak mówią o sobie i niech wierzą że tak jest .
  • ~tym
    (2013-06-12 09:22)
    no cóż żeby zaistniec, trzeba popierac zboczeńców żałosne
  • ~bz
    (2013-06-12 08:04)
    Czy gwiazdy stana w obronie innych mniejszosci?
    Np. milionow bezrobotnch, chorych, ktorych nie stac na lekarstwa?
  • ~duch swiata vs duch swiety
    (2013-06-11 09:44)
    W Biblii jest b.dokladnie opisany "duch swiata", tego swiata, czyli pozadanie wszelkich seksualnych zachcianek, myslenie "cialem" oraz "duch swietosci" ktory jednak otwiera umysl i uwalnia od checi wyru... "tu i teraz" sasiada albo sasiadki bo mi sie chce! Swiatem rzadzi ta szatanska sila ,barzdo mocny wplyw ktorego bolesnie odczuly dzieci molestowane przez doroslych oraz kler! Rozmyslanie o tym oraz modlitwa bezposrednio do Boga Biblijnego JHWH moze pomoc, wiec nie lekajcie sie i unikajcie slepego grzechu.Bowiem grzesnicy umra, druga i ostateczna smiercia bez mozliwosci zbawienia.
  • ~akcja
    (2013-06-10 22:18)
    Popieram akcję , homoseksualiści to normalni ludzie,
  • ~mry
    (2013-06-10 20:57)
    Bardzo fajna akcja! Popieram gwiazdy! Oby więcej takich oczytanych ludzi pojawiło się w naszym kraju! :)
  • ~Polka
    (2013-06-10 18:49)
    Ciemnogród nie zrozumiał, ale wydarzenie przyniesie oczekiwane rezultaty. Katolicka hołota zastanowi się dlaczego znamienici ludzie mają takie zdanie może choć jednemu oszołomowi dzięki temu przestanie słoma z butów wystawać.
  • ~Józef Moneta
    (2013-06-10 14:16)
    Q...y i złodziej
  • ~iustus
    (2013-06-10 11:26)
    Jak ktos uwielbia gejwo to niech sie leczy a nie epatuje popieraniem zboczen.
    Geje niech sobie zyja swoje zbocznie po swojemu ale niech publicznie nie obrazja poczucia smaku i moralnosci wiekszosci.
  • ~GABI
    (2013-06-10 09:26)
    ciemnota w tym kraju poraza co wam drodzy katoliccy obtwatele tak przeszkadza inna orientacja seksualna nie musicie ich kochac ale tez nie macie prawa obrazac to bog ich tak stworzyl dal in takie cechy osobowosci I kazal I z tym zyc oni tego sami nie wybrali wielu z nich cierpi zanimpogodza sie z tym faktem PRAWO DO ZYCIA MAJA TAKIE SAMO JAK WY
  • ~Narod Polski
    (2013-06-09 13:47)
    Czy to jest ten sam zalosny osobnik co to wszystko komentuje, nahalnie sie masturbujac do swojej wlasnej kretynskiej pustki? Ortografia, wulgaryzmy, niewiedza i ogolny poziom homofobow jest zalosny. Pokazujecie na kazdym kroku jakim jestescie brudnym, wmierdzacym smieciem - ropa na obliczu tego swiata. Nikt was nie chce - wiec emigrujcie do Ugandy. Tam maja podobne poglady.
  • ~df
    (2013-06-09 13:01)
    Tym zgłupiał na starość.
  • ~hanka
    (2013-06-09 10:48)
    "Uwielbiam gejow" to absolutnie glupi tytul.
    Chodzi o normalny szacunek, ktory wszystkim ludziom sie nalezy.
    Co robia prywatnie, to ich sprawa--jak zreszta takze w wypadku heteroseksualistow. Dajcie ludziom zyc tak jak uwazaja za stosowne.
  • ~Łowca lewaków
    (2013-06-09 09:52)
    Islam zorbi z "gejam" porządek - ukamieniuje