• ~-
    (2013-05-03 16:55)
    Ci co wyrażają się źle o wierze katolickiej , to bezrozumne śmieci . By być ateistą trzeba myśleć i mieć zasady .
  • ~-
    (2013-05-03 16:56)
    Szczury to wyjątkowe śmieci .
  • ~ja pier ....
    (2013-05-03 17:02)
    Anja Rubik - bez religii rozwija i doskonali swoje wymiękłe "ciało " -żenada .
  • ~student
    (2013-05-03 17:26)
    Skąd taki tendencyjny tytuł sugerujący wiele.Bez komentarza pozostawiam ocenę wypowiedzi. O czym Panie Stuhr chce pan dialogować , przecież aborcja pana nie dotyczy. Dody i Peszek, proszę wybaczyć nie czytałem
  • ~pyk
    (2013-05-03 17:39)
    Przepraszam ale kto to jest ta peszek ,wiem że kiedyś był taki aktor
  • ~ces
    (2013-05-03 17:40)
    Doda, Rubik , Peszek, Stuhr - niewątpliwie szumowiny celebryckie ( lumpensalon) , zbliżone do Palikota vel Paliknura - neobolszewickiego poganina.
  • ~antysnob
    (2013-05-03 17:45)
    Ostanio taki napruty zawiesił mezuzę na drzwiach muzeum i zawyrokował, że teraz religijni żydzi, wszak mezuza to symbol religijny, są juź we własnym domu. Tak, religia tak mieląca mózgi w temacie własności jest groźna.
  • ~love
    (2013-05-03 17:49)
    w środku to chyba w rabina wierzy?
  • ~łza
    (2013-05-03 17:56)
    ile komentarzy tyle nienawiści.Ale wybaczcie sobie i pozwólcie drugim być takimi jacy są..
  • ~odwyrtka
    (2013-05-03 17:58)
    Nie ma kogoś takiego jak zdolna, utalentowana artystka Peszek. Taką postać, drogie lemingi, wymyślili wyznawcy GWnianej i WSIn24.
  • ~Pisior na Bicze (Bitch'e)
    (2013-05-03 17:59)
    Matolek Stuhr stal sie, rowniez madrala teologiczna, bo historyczna zostal juz wczesniej.
  • ~pediatra
    (2013-05-03 18:02)
    Można wydedukować, że dzieciństwo, okres szkolny i dorastanie Anji Rubik przebiegało wśród wręcz fanatycznie religijnej rodziny i takich samych nauczycieli, wszak Anja pozostała rozwinięta na etapie mocno ograniczonym.
  • ~konsekwencja
    (2013-05-03 18:08)
    Re Iza
    Droga Izo, powiedz to Peszek. Niech Peszek pozwoli Polakom być jakimi są. Wszak Peszek woli koncertować w Azji i pouczać izraelskich żołnierzy aby nie oddawli za kraj nawet jednej kropli krwi.
  • ~i tyle
    (2013-05-03 18:17)
    Pani Marysia ma nieuświadomione pretensje do Pana Boga za wygląd, a to nie Jego wina. To sprawa rodziców. Rubik i Doda - podobnie, tylko rzecz w rozumie, a raczej jego braku. A Maciej S. POgubił się w ogóle ... jak Palikot.
  • ~WIELKI BUDOWNICZY PRL +
    (2013-05-03 18:29)
    Patrzcie dzieci, tak wyglądają w FOLWARKU OBYWATELSKIM najlepsi z nalepszych, to są WYŻYNY ARTYSTYCZNE na które tylko ŚWINIE wznieść sie mogły.
  • ~WIK
    (2013-05-03 18:33)
    Życie bez wiary w Boga to życie zmarnowane. Wiara jest łaską. Jak nie wierzysz to tym bardziej módl się o tą łaskę. Śpiesz się bo życie jest krótkie.
  • ~Goscioo
    (2013-05-03 18:40)
    na Polaków mi te "gwiazdy" nie wyglądają.. pozdrawiam
  • ~maciej
    (2013-05-03 18:50)
    jestem ateista ale kiedy slucham tak prymitywnych wypowiedzi czuje sie zawstydzony
  • ~nollet71
    (2013-05-03 19:07)
    Kłopot jest taki, że w POlsce ateisci wierzą w moc kleru i siebie uznają za wierzących! Ci co chodzą do koscioła, biją czołem przed figurkami, slyszą ryk wieprza w koloratce, to sa ludzie ...wierzący!? W co wierzą? W moc upośledzonego starego kawalera w koloratce? On ma taki dostęp do Boga jak my, żaden, po co mi oszust potrzebny do rozmowy z bogiem.? Do koscioła chodzą wyłacznie ateisci, oni wierzą w kler nie w Boga!
  • ~PaniLyla
    (2013-05-03 19:17)
    Wiara toi bardzo osobista rzecz, wrażliwa po co w ogóle ten temat podnosić. Nie ma tego nigdzie w Europie.