• ~bmmm
    (2013-04-22 02:18)
    ale zwiezdy zwlaszcza ta murzynka
  • ~@#$%^&*
    (2013-04-21 22:51)
    Na początku kariery Adamczyka łudziłem się, ze będzie z niego normalny aktor. Myślałem, że jego elokwencja i swoboda wypowiedzi idzie w parze z mądrością. Jednak bardzo się myliłem. Okazuje się, ze to fircyk, błazen, prymityw i tak samo jak i inni aktorzy typu: Kondrata gotów zeszmacić się i sprzedać się każdemu za kilka srebrników, gotów sprzedać się i firmować najbardziej durnowate przedsięwzięcie.
  • ~J-23
    (2013-04-21 16:48)
    ***** mnie to obchodzi
  • ~Marek
    (2013-04-27 08:19)
    Ile tu naprawdę gwiazd w gwiazdach.Oto jest pytanie
  • ~qaqqaqqaqaqa
    (2013-04-22 07:42)
    no nie

    faktycznie same gwiazdy
    bhahahahahahahahahahahahahahahaa
  • ~witojcie
    (2013-04-21 16:20)
    A pies z nimi tancowal.
  • ~ot mają problem
    (2013-04-21 21:18)
    W głowach im się poprzewracało od nadmiaru kapusty.
  • ~Stjopa iz Maskwy
    (2013-04-21 20:45)
    A u was w Polsze wsje to zwiezdy !
  • ~TZ
    (2013-04-21 20:56)
    Pierdoły z Gądek
  • ~Balon
    (2013-04-22 09:04)
    http://polki.pl/zycie_gwiazd_alfabet_towarzyski_galeria.html?galg_id=10014036
  • ~glews
    (2013-04-22 17:07)
    Jak patrzę na te gęby polskie to jedynie Stuhr jako tako wygląda na inteligentnego człowieka, a reszta to pszenżyto i słowa w bucikach!!!
  • ~mmm
    (2013-04-23 07:42)
    Ludzi uczciwych, porządnych jest coraz mniej.
    Jak to się ma do 12 letniej nauki religii w szkole - 2 godziny tygodniowo . Jaki system wartości został na tych lekcjach ukształtowany.
  • ~ta sama
    (2013-04-23 10:22)
    A co mnie to obchodzi. Jak ktoś jest taki głupi, że swoje własne życie (najgorzej gdy są dzieci) rozwala, to potem żyje jak po wybuchu wulkanu. Nie ma to nic wspólnego z wulkanem uczuć. Pokażcie lepiej normalne życie , ludzi uczciwych a nie jakichś popaprańców. To właśnie tabloidy karmią nas obrazami g... opakowanego w złotko.
  • ~sonia
    (2013-04-25 10:27)
    do roboty z nimi od rana i myć si e wstrumyku albo w misce blaszanej to by te gęby wiedziały co to szczęście jak się ma kromkę chleba na stole.
  • ~dziobak
    (2013-04-29 12:23)
    Walą sie na hektary - to musza byc rozwody..
  • ~Adam
    (2013-05-27 20:58)
    Również sądziłem, że Piotr Adamczyk jest w porządku gośc. Zgadzam się, że przypomina teraz zmanierowanego człowieka. Szkoda, że marnuje sobie życie. A lata "lecą" Najwyższy czas wziąć się w garśc i wrócić do korzeni.

Może zainteresować Cię też: