• ~realista
    (2013-03-23 13:30)
    Chcieliście Tuska to teraz nie płaczcie. Czemu teraz nie wołacie donek, donek?
  • ~sp
    (2013-03-24 23:22)
    Co ta Rodowicz wygaduje? Podpuściła naiwnego dziennkarzynę . Cały jego tekst jest prymitywny i za to mu płacą.
  • ~Gosc
    (2013-03-23 11:31)
    hipokkryci oni wszyscy wydawali fortuny na tzw codzienne zycie bale, ubrania podroze a skladek nigdy nie placili bo nie bylo obowiazku
  • ~satyr
    (2013-03-23 12:57)
    "Dziś prawdziwych Cyganów już nie ma,itd.." piosenka (Maryla Rodowicz - Stan Borys).
    http://www.tekstowo.pl/piosenka,maryla_rodowicz,dzis_prawdziwych_cyganow_juz_nie_ma.html
    Zwołać "trupę" (zespół) piosenkarsko-aktorski i występować jako "grajki" podwórkowe.
    Ludzie Was znają, z okien będą "rzucać" dużo "datków" (więcej jak księdzu po "kolędzie").
    Honor nie "pozwala" - gwiazdy MA(tołki) - uszczęśliwiać "biedaków".
    Czekają na zaproszenie od Pana (Boga) PO(srańcy).
    Nie "wstydzić" się swojej "profesji" (talentu).
  • ~bacu
    (2013-03-24 15:20)
    Jak była na topie to żyla ponad stan to mogł.a sobie iększe składki ubezpieczeniowe placic a nie dzisiaj nażeka
  • ~konieta
    (2013-03-28 19:34)
    wiecznie nie jest się pieknym i młodym,
  • ~ajron1960
    (2013-03-23 17:01)
    do Sadowskiej!
    Pani psedoartystyczna, wtórna działalność to pani hobby, a hobby kosztuje. Co takiego Pani dokonała w ostatnich dziesięciu latach oprócz całkowicie nieudanych projektów muzycznych ? Ale i tak nie chce się wierzyć w te bzdury.
  • ~niko
    (2014-01-08 21:45)
    śmietniki są pełne jedzenia i ubrań, pewnie z tego korzysta Rodowicz i stuknieta Mazur/ówna/ ta ostatnia to i pewnie ze złomowiska.
  • ~III
    (2013-03-29 08:29)
    Juruś,ale co się ********** to twoje.Pieniądze to nie wszystko.
  • ~madame de Pardieu
    (2013-03-30 17:00)
    a żeby ich wszystkich obesr...ło!!!
  • ~sprawiedliwa
    (2013-03-30 16:59)
    chyba o swoich majtkach!!!tę klępę Czub Czubaszek tyz uważacie za Gwiazdę? przecież ona jest nienormalna. I i powinna siedzieć i CZUBków
  • ~lech wałęsa
    (2013-03-26 21:00)
    co wy ***** wiecie o luksusie biedaki
  • ~Smutas
    (2013-03-26 15:18)
    Maryla to były czasy jak zamiast kiełbasy jadło się ku.asy.
  • ~Max
    (2013-03-23 19:12)
    A co mnie obchodza ich majatki ,nie macie o czym pisac ,to napiszcie ze polityczne "medrki " juz nie spotykaja sie na Cmentarzu , tylko na stadjonach i omawiaja to i owo na meczach ,dlatego nasi przegrali ,bo byli oplatani w sieci politykow.
  • ~STARE ZAWSZONE
    (2013-03-23 15:28)
    K
    U
    R
    R
    W
    Y
  • ~ela
    (2013-03-23 17:07)
    Fajna kobitka ta w środku z mikrofonem, bo te po boku to już powinny zająć się szydełkowaniem.
  • ~Ten ktory - juz wrocil po klinicznej sm/ po max -
    (2013-03-23 13:10)
    Byc czlowiekiem - to GODNOSC I DZIELO BOGA- z glowa i mozgiem na wlasciwym miejscu- Dotyczy - takze godnosci NARZADOW RODNYCH- i odtworzenia ZYCIA - Z MILOSCI -- a nie BURDELU - i igraszek lucyfera- SEX- PARADY - gdzie rozum i gdzie logika- w SYFIE - KILE - I Z DIABLEM NAWET W MOGILE// =Ma byc - Zyjemy z Bogiem teraz i w WIECZNOSCI- - od niego pochodzimy i winnismy wrocic ?/ Kto pochodzi o MALPY - na drzewa - od SZATANA- do PIiekiel/ / to jest prawda- wiecznosci dziedictwa ? Szanujcie - godnosc- zawsze i okazdej porze zycia/ / NIE MARNUJCIE- TEGO DARU - BOGA
  • ~@klam