• ~Tadeusz
    (2013-03-21 22:44)
    Dla mnie to nawet może doprawić sobie trzeci cycek. Lata mi to.
  • ~pik-vik
    (2013-03-21 21:52)
    Dodzie kończy się kasa-Doda szuka kasy,i szuka jej u konowałów.
  • ~petrus
    (2013-03-21 23:27)
    Bez przesady, zaden chirurg nie moze sprawic aby ta kreatura nie wygladala na kompletna idiotke...
  • ~a,fe
    (2013-03-22 01:21)
    Dajcie spokój młoda dziewczyna a, w 80 % przerobiona,sztuczna,za 10 lat zacznie się sypać,nie będzie co zbierać i przerabiać
  • ~Leś
    (2013-03-21 21:44)
    Na pewno ładniejsza jest Doda od panny Grodzkiej tak lansowanej przez media.
    Wszyscy którzy mówią ze jest brzydka, ciekawe czy wybrali by na intymne spotkanie brzydką Dodę, czy ładną Grodzką?.
  • ~pawel
    (2013-03-21 23:18)
    to ona jeszcze nie wyjechała robić karierę w USA?
  • ~kaktus(k)
    (2013-03-22 00:51)
    Proces nie pomoże.Moja rada to udziel wywiadu tej siksie od Biblii. Powiedz, że to co powiedziałaś kiedyś to nauki Nergala ,który ma cyrograf z "czarnym" i on Cię do tego zmuszał ciemnymi mocami..A teraz to już wiesz i wierzysz w każde słowo w Biblii , bo podyktowane przez Pana Boga najmądrzejszym mężom. Oczywiście dziękujesz Nowakowi, Kogutowi, Kucharskiej i Jarosz , a także Dominice Cosic` bo ich aktywność zawróciła cię z drogi szatana. Masz nadzieję, zaśpiewać nabożnie w Radiu Maryja, które serdecznie pokochałaś. I jeszcze jedno dodaj : nauka to wymysł szatana, bo tak jak on sprzeciwia się Panu Bogu. Gwarancji, że to zadziała nie daję, ale jak inaczej wytłumaczyć tę napastliwość durnej gawiedzi na uroczą inteligentną i utalentowaną Dodę. Moje honorarium za "lek " wynosi jak w kościele "co łaska" ale może być +,.
  • ~fa
    (2016-02-04 16:23)
    Bierze się "na tapet", a nie "na tapetę". Polecam wujka Google w tej sprawie.
  • ~stw52
    (2013-03-27 17:09)
    nie zartuj z kasi Nezgoda--to jest kobieta obfita ale extra sexi
  • ~SWINIA