• ~myslacy
    (2013-03-18 19:10)
    zeby wypowiadac sie na temat depresji i nerwicy nalezy zasiegnac wiedzy na temat tych chorob. powyzsze komentarze swiadcza o niskim poziomie intelektualnym moich przedmowcow.
  • ~WIKTORIA
    (2013-03-22 15:21)
    To dobrze że znani ludzie mówią o swoich problemach emocjonalnych,może te tematy przestaną być w końcu traktowane jako tabu.Niestety słowo psychiatra wzbudza w naszym społeczeństwie jakieś niedobre skojarzenia i emocje i pod tym względem jesteśmy jeszcze bardzo daleko za innymi krajami. Psychiatra i kuracja u niego nie powinna się kojarzyć od razu z chorobą psychiczną,bo może oznaczać nerwicę,depresje lub fobie czyli dolegliwości bardzo utrudniające życie. Może dzięki otwartości celebrytów podejście do tych spraw ulegnie zmianie.
  • ~Ankaaaaa
    (2017-06-22 12:35)
    Oj oj uważajcie co niektórzy z tymi komentarzami, bo oby was to nie dotknęło,to straszna choroba,trzeba przez to przejść żeby zabierać głos,moje dolegliwości są identyczne jak Sebastiana,bo czytałam kiedyś jego wypowiedź,więc rozumiem wszystko co go dotknęło,każda taka choroba uczy pokory i wcale nie jest powiedziane że można ją wyleczyć zupełnie,bo każda depresja po latach powraca i to czasem ze zdwojoną siłą i leczenie zabiera człowiekowi wiele,współczuję wszystkim którzy na nią chorują,pozdrawiam i życzę powrotu do zdrowia.
  • ~malontent007
    (2013-03-17 18:25)
    Kinga, czym straszą - wygląda coraz lepiej!!! Chociaż i tak wyglądała superaśnie, a książka słaba - bez pomysłu.A o tym, że chciała wyskoczyć, to już czytałem, ze przez Tomka L.??
    AAAAAa tam fajna laska, a takie tam!!??
  • ~lechu w
    (2013-03-26 20:37)
    szmaty polskie
  • ~ari
    (2013-03-29 17:59)
    nie zrec tyle i tylko tyle na raaa???
  • ~Max
    (2013-03-18 12:44)
    "Gwiazdy" nie muszą mówić o swych zaburzeniach psychicznych. Od dawna wiadomy był fakt, że mają źle poukładane pod sufitem.
  • ~olo
    (2013-03-17 17:55)
    szczawiu im dac
  • ~Cezary z Edmonton
    (2013-03-19 11:56)
    KINGA NIE MYSL JUZ O TYM CO BYLO POMYSL O TYM CO BEDZIE !! CORKI DORASTAJA, JESTES SZCZESLIWA MATKA ---KOSMETYKI WSPANIALE I CO JESZCZE DODAC , MYSL O SOBIE POZYTYWNIE ==Cezary--
  • ~Cezary z Edmonton
    (2013-03-18 06:34)
    KINGA WYGLADASZ PIEKNIE NIE MYSL JUZ O TYCH ZLYCH CZASACH...ZYJ TERAZ NA LUZIE MAS CORKI WIEC MASZ DLA KOGO ZYC!! BARDZO CIE LUBIE ,, GLOWA DO GORY!!
  • ~Stjopa iz Maskwy
    (2013-03-17 20:28)
    U was w Polsze wsje to zwiezdy !
  • ~Nie daje na WOŚP daje na CARITA
    (2013-03-17 16:07)
    Gwiazdy.
  • ~lena
    (2013-03-17 19:30)
    nie ukrywam ze dziennik trafil w dziesiatke ,brakuje jedynie mazurowny i rodowicz,to osoby ktore nalezaloby natychmias zamknac w odosobnieniu przymusowo leczyc psychiatrycznie i odwykowo.Za komuny ich geby nigdy by nie zostalu pokazane w mediach a wy nazywacie ich celebrytami !!!
  • ~Genitaliusz
    (2013-03-17 14:09)
    To są gwiazdy ?
  • ~marko
    (2013-03-18 07:59)
    WYGLĄD PESZEK MÓWI WSZYSTKO ---PASKUDA!!!
  • ~Kiks
    (2013-03-17 17:33)
    Tej całej Peszek jeszcze nie przeszło - chce się pochwalić, że chorowała pod prysznicem w Bangkoku. Niech spróbuje iść do normalnej pracy, np. na kasę do Biedronki i gwarantuję, że szybko wyzdrowieje.
  • ~logiczny
    (2013-03-17 16:34)
    Peszek w piosenkach pisze że sama idzie ciemną doliną, bez Boga, i niczego się nie lęka. Ktoś tu ściemnia.
  • ~observer
    (2013-03-17 16:05)
    Trzeba docenić ich inwencję w podtrzymywaniu swojej obecności na ekranach i uczyć się , uczyć się jak mawiał Stary Rabin z Konstancina
  • ~lemingosis multiplex