• ~marko
    (2013-03-17 13:23)
    KORA NIE MA PROBLEMU---JEST CIĄGLE NA HAJU ALBO KACU!!! ĆPUNKA !!!
  • ~Genitaliusz
    (2013-03-17 14:09)
    To są gwiazdy ?
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2013-03-17 14:17)
    Kora , Felicjańska i Peszek to są po prostu P I E R D O L N I E T E w mózg na całej lini
  • ~muzyk
    (2013-03-17 14:23)
    Kora jest analfabetka z rozbudowanym bez pokrycia ego. T nadzwyczaj tepa, pewna siebie baba. I te obrzydliwe miny
  • ~świry , gwiazdy, politycy
    (2013-03-17 14:39)
    Nic tylko zostać świrem i robić za gwiazdę w mediach :)))
    Albo politykiem :)))))))))))
  • ~Prosty chłop
    (2013-03-17 14:42)
    Przestańcie wreszcie pokazywać Korę. W telewizji albo Kora albo reklamy. Za co płacić ten abonament? Czy kultura w Polsce aż tak nisko upadła?
  • ~emeryt
    (2013-03-17 14:57)
    gdyby musiały przeżyć miesiąc za 1200 zł, jak musi to robić tysiące rodzin, to co by powiedziały? Tym "gwiazdom" po prostu we łbach się poprezwracało.
  • ~lemingosis multiplex
    (2013-03-17 15:43)
    po pierwsze - żadne z nich gwiazdy
    po drugie - wcale nie szczerze
    po trzecie - ich zaburzenia psychiczne wciąż trwają, nie odeszły w przeszłość
  • ~dzyndzel jagny
    (2013-03-17 15:53)
    CZY NA PEWNO TO TAŁATAJSTWO MOŻNA NAZWAĆ GWIAZDAMI?przecież to PATOLOGIA
  • ~observer
    (2013-03-17 16:05)
    Trzeba docenić ich inwencję w podtrzymywaniu swojej obecności na ekranach i uczyć się , uczyć się jak mawiał Stary Rabin z Konstancina
  • ~Nie daje na WOŚP daje na CARITA
    (2013-03-17 16:07)
    Gwiazdy.
  • ~logiczny
    (2013-03-17 16:34)
    Peszek w piosenkach pisze że sama idzie ciemną doliną, bez Boga, i niczego się nie lęka. Ktoś tu ściemnia.
  • ~Kiks
    (2013-03-17 17:33)
    Tej całej Peszek jeszcze nie przeszło - chce się pochwalić, że chorowała pod prysznicem w Bangkoku. Niech spróbuje iść do normalnej pracy, np. na kasę do Biedronki i gwarantuję, że szybko wyzdrowieje.
  • ~klient biedronki
    (2013-03-17 17:51)
    Tym naszym pozal sie Boze gwiazdom jak mowi Ferdek Kiepski w d..ach sie poprzewracalo i jak tu pisze ta pani z biedronki jakby wzieli sie naprawde do roboty to nie mieliby czasu na myslenie o depresji
  • ~olo
    (2013-03-17 17:55)
    szczawiu im dac
  • ~malontent007
    (2013-03-17 18:25)
    Kinga, czym straszą - wygląda coraz lepiej!!! Chociaż i tak wyglądała superaśnie, a książka słaba - bez pomysłu.A o tym, że chciała wyskoczyć, to już czytałem, ze przez Tomka L.??
    AAAAAa tam fajna laska, a takie tam!!??
  • ~lena
    (2013-03-17 19:30)
    nie ukrywam ze dziennik trafil w dziesiatke ,brakuje jedynie mazurowny i rodowicz,to osoby ktore nalezaloby natychmias zamknac w odosobnieniu przymusowo leczyc psychiatrycznie i odwykowo.Za komuny ich geby nigdy by nie zostalu pokazane w mediach a wy nazywacie ich celebrytami !!!
  • ~Stjopa iz Maskwy
    (2013-03-17 20:28)
    U was w Polsze wsje to zwiezdy !
  • ~Cezary z Edmonton
    (2013-03-18 06:34)
    KINGA WYGLADASZ PIEKNIE NIE MYSL JUZ O TYCH ZLYCH CZASACH...ZYJ TERAZ NA LUZIE MAS CORKI WIEC MASZ DLA KOGO ZYC!! BARDZO CIE LUBIE ,, GLOWA DO GORY!!
  • ~marko
    (2013-03-18 07:59)
    WYGLĄD PESZEK MÓWI WSZYSTKO ---PASKUDA!!!