• ~JESION
    (2013-03-16 23:20)
    GRATULACJE PANIE KRET,SUPER KOBIETA.
  • ~hetero
    (2013-03-12 15:29)
    ONA OBCIAGA KAZDEMU, KTO JEJ POZWOLI PODADAC W TV
    A JESLI JEJ WYBUDUJE KIBEL I LAZIENKE TO NAWET ***** ZEZRE
    ********** PROSTYTUTKA
  • ~Adam
    (2013-03-12 15:25)
    Z nim sie nie da zyc on zaraz pisze ksiązki z dedykacjami. Wszyscy wTVP wiedza ze to skapiec. Izraelka Młynarska by go nie pogoniła żeby troche zainwestował. On mysli ze do butiku Pani Beata pojdzie z jego dedeykacją.
  • ~ewa
    (2013-08-07 18:04)
    a ja ich wszystkich widziałam w Heide Parku w Niemczech na przełomie lipca i sierpnia 2013, tacy sami jak wszyscy, pozdrawiam
  • ~wagabunda
    (2013-07-06 20:59)
    Chciałbym kiedyś żeby na mnie patrzyła tak moja kobieta. Widać że jest w nim zakochana
  • ~fona
    (2013-05-07 10:34)
    Najnowszy wzorzec urody to więcej dziąseł w uśmiechu, niż zębów. Rószczka też się dziąsłami śmieje i robi za gwiazdę. Taki zgryz to kalectwo!
  • ~Wyrywny
    (2013-04-16 13:36)
    Były mąż Edyty Mikołajczyk, dziennikarki Warszawskiego Ośrodka Telewizyjnego. Związany był z prezenterką Agatą Młynarską. 12 marca 2010 urodził mu się syn Franciszek (matką jest reżyser telewizyjna, Małgorzata Kosturkiewicz). (za wikipedią).
    Wzór do naśladowania?
  • ~życzliwy
    (2013-04-03 02:32)
    Cudowna para!Milo popatrzec na zakochanych i szcześliwych.Bardzo lubie ich ogladać.Są tacy naturalni i sympatyczni.Życzę powodzenia!
  • ~szymon
    (2013-03-29 02:53)
    Hetro Ty glupi idioto nie sadz innych wlasna miara debilu.
  • ~milosc .
    (2013-03-28 15:48)
    Ma przebiegly usmiech ,podobny do mojego , wiec nie mozna mu ufac , taki przelotny deszczyk majowy .
  • ~krawiec
    (2013-03-20 05:02)
    Wmediach i kolorowych pismach juz jest kazdy z kazdym,tak jak w Amerykinskim szmatlawcu,Moda na sukces.Tam niedlugo bedom sie pazyc z kotem bo wszystcy ze wszystkimi juz byli razem.
  • ~jacóś
    (2013-03-12 19:23)
    Uwielbiam takie nazwiska !
  • ~bezczelnyJ
    (2013-03-12 13:57)
    USTAWKA !!! ALE LUDZIE O TYM WIEDZA...NIE POMOGLO TO W UZYSKANIU TELEKAMERY... ACH, JAK TA IDIOTKA TO PRZEZYJE?...TAKA PORAZKA Z KOLEGA Z REDAKCJI...GRATULACJE DLA PANA ZIEMCA...PANOWIE SZEFOWIE TVP, P;RZESTANSCIE ZALATWIAC TEJ KURZE IMPREZKI...BO TYLKO WY JESTESCIE JEJ FANAMI...LUIDZIE MAJA JA GDZIES...BRAWO...
  • ~Jot-49
    (2013-03-12 13:50)
    Kreata? Może po prostu kretyna?
  • ~adam
    (2013-03-12 12:52)
    Kolejna idiotka leży na krecie, a kret ryje, ryje ...
  • ~miki
    (2013-03-12 12:49)
    Żenada, pani Tadla już podwójna rozwódka, a Kretowi chyba niedawno jakaś pani też dzieciątko powiła. Patola i tyle.
  • ~Cezar
    (2013-03-12 11:34)
    poderwal,ja na ładna łazienkę z bidetem i ciepłe kaloryfery.
  • ~nornik
    (2013-03-12 11:20)
    ten to ma dobrze następną dziure drąży
  • ~kkk
    (2013-03-12 11:16)
    A kto to kukułcze jajo tvn ogląda? Co do Kreta - z kim to już ten człowieczyna się nie wiązał!?
  • ~warszawiak
    (2013-03-12 10:48)
    JAKIE ONA MA ZĘBY FEEEEE I W TELEWIZJI PRACUJE - BRZYDKI USMIECH PORAŻAJĄCY, WEŚ JUŻ LEPEIJ BADZ POWAŻNA