• ~vh
    (2013-03-12 09:37)
    maja sporo kasy skoro nagle zagotowalo sie w mediach wokol wafli i krteka...
  • ~Myśl
    (2013-03-12 09:58)
    Laska ma niezla prędkość. Dopiero co się rozstała z mężem a już ma nowego...
  • ~tan
    (2013-03-12 10:09)
    kAZDY MA PRAWO DO UKŁADANIA SWOJEGO ZYCIA WG SWOJEGO ROZUMU !!!

    Ale częste zmiany zachodzace zwłaszcza u Celebrytów w tym temacie , uprawdopodobniaja znane powiedzenie ,ze panuje tam zwykłe kur...!!!
  • ~M
    (2013-03-12 10:11)
    Pani Beata jest bardzo ładną kobietą, nie powiem, dla mnie niemal ideał. Pozostaje życzyć szczęścia. :)
  • ~Piękna
    (2013-03-12 10:31)
    ALE PASZCZAK BRZYDKA - JEJ USMIECH TO DUPA !
  • ~warszawiak
    (2013-03-12 10:48)
    JAKIE ONA MA ZĘBY FEEEEE I W TELEWIZJI PRACUJE - BRZYDKI USMIECH PORAŻAJĄCY, WEŚ JUŻ LEPEIJ BADZ POWAŻNA
  • ~kkk
    (2013-03-12 11:16)
    A kto to kukułcze jajo tvn ogląda? Co do Kreta - z kim to już ten człowieczyna się nie wiązał!?
  • ~nornik
    (2013-03-12 11:20)
    ten to ma dobrze następną dziure drąży
  • ~Cezar
    (2013-03-12 11:34)
    poderwal,ja na ładna łazienkę z bidetem i ciepłe kaloryfery.
  • ~miki
    (2013-03-12 12:49)
    Żenada, pani Tadla już podwójna rozwódka, a Kretowi chyba niedawno jakaś pani też dzieciątko powiła. Patola i tyle.
  • ~adam
    (2013-03-12 12:52)
    Kolejna idiotka leży na krecie, a kret ryje, ryje ...
  • ~Jot-49
    (2013-03-12 13:50)
    Kreata? Może po prostu kretyna?
  • ~bezczelnyJ
    (2013-03-12 13:57)
    USTAWKA !!! ALE LUDZIE O TYM WIEDZA...NIE POMOGLO TO W UZYSKANIU TELEKAMERY... ACH, JAK TA IDIOTKA TO PRZEZYJE?...TAKA PORAZKA Z KOLEGA Z REDAKCJI...GRATULACJE DLA PANA ZIEMCA...PANOWIE SZEFOWIE TVP, P;RZESTANSCIE ZALATWIAC TEJ KURZE IMPREZKI...BO TYLKO WY JESTESCIE JEJ FANAMI...LUIDZIE MAJA JA GDZIES...BRAWO...
  • ~Adam
    (2013-03-12 15:25)
    Z nim sie nie da zyc on zaraz pisze ksiązki z dedykacjami. Wszyscy wTVP wiedza ze to skapiec. Izraelka Młynarska by go nie pogoniła żeby troche zainwestował. On mysli ze do butiku Pani Beata pojdzie z jego dedeykacją.
  • ~hetero
    (2013-03-12 15:29)
    ONA OBCIAGA KAZDEMU, KTO JEJ POZWOLI PODADAC W TV
    A JESLI JEJ WYBUDUJE KIBEL I LAZIENKE TO NAWET ***** ZEZRE
    ********** PROSTYTUTKA
  • ~jacóś
    (2013-03-12 19:23)
    Uwielbiam takie nazwiska !
  • ~JESION
    (2013-03-16 23:20)
    GRATULACJE PANIE KRET,SUPER KOBIETA.
  • ~krawiec
    (2013-03-20 05:02)
    Wmediach i kolorowych pismach juz jest kazdy z kazdym,tak jak w Amerykinskim szmatlawcu,Moda na sukces.Tam niedlugo bedom sie pazyc z kotem bo wszystcy ze wszystkimi juz byli razem.
  • ~milosc .
    (2013-03-28 15:48)
    Ma przebiegly usmiech ,podobny do mojego , wiec nie mozna mu ufac , taki przelotny deszczyk majowy .
  • ~Krystyna
    (2013-03-28 21:15)
    Ach te nosy na pół kilometra u Młynarskiej i Tadli - jak mawiała moja babcia : żydzi to niepoczciwa nacja . A pana Jarka widziałam w Realu na Ursynowie : chudziutki jak zapałka i oglądający się za ładnymi kobietami .