• ~321
    (2013-02-16 16:13)
    @ojtak

    BOZEEEEEEEEEE RATUJ!
  • ~AJWAJ
    (2013-02-17 21:01)
    @ psycholog 20:30:
    Odpowiadając na komentarze poradź się, Dodo kogoś, kto ma mózg!
    Wspominki o Brzeskiej, Capri to lata wspaniałej kariery (różnorakiej) rozpłodowego tatusia "Dody".
    Jesteś tak samo psychologiem, jak ja gimnazjalistą.
    A lata 70./ 80. były naprawdę dobre dla służebnych, wobec PZPR, sportowców.
    Jak rodzic Robaczewskiej..
    Pamiętam też, że Panie z Ząbkowskiej, Brzeskiej mówiły o podobnych: dużo mięśni u góry, a mało u dołu...
  • ~Antyskandalistka
    (2013-02-17 00:11)
    Czy "królowa skandali" nie zdaje sobie sprawy z tego co robi? Dla mnie,to wielki wstyd!!
  • ~Baba
    (2013-02-17 00:39)
    Na zdjęciu nr 6 z Moniką Jarosińską Doda to chyba ta z lewej.. Wygląda okropnie. Stara i zniszczona. Jarosińska też niezbyt piękna.
  • ~Gosc
    (2013-02-17 10:18)
    Komu??? zalezy,aby taka osoba jak Doda-psudo-piosenkarka niszczyla Polska mlodziez swoimi wypowiedziami,chamstwem i zachowaniem.Kto ja PROMUJE?
  • ~stary
    (2013-02-17 09:57)
    Dorotko, ty rzeczywiście obrażasz moje uczucia religijne .Nie tym co słusznie powiedziałaś o biblii , a tym , że jak patrzę na Ciebie to mam grzeszne myśli.
    Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin i na pohybel kogutom, jaroszom.i innym śmieciom. Niech Strasburg ich oświeci. Ciemnotę.
  • ~olo
    (2013-02-17 16:10)
    Doda- swoim kiczem i chamskim zachowaniem ekscytuje maluczkich i dennych Polaczków! Oni to lubią i z tego się cieszą, bo utożsamia ich małomiasteczkowe aspiracje i knajackie fobie!
    I O TO CHODZI - Beznadziejny Narodzie !
  • ~AJWAJ
    (2013-02-17 18:26)
    Takie "Królowe" jeszcze 20 lat temu wystawiały się na warszawskim Pigalaku, przy ulicach Ząbkowskiej, Capri, Brzeskiej. Wyglądały podobnie, z jedną różnicą - silkon oraz botoks były im nieznane...
  • ~krys
    (2013-02-17 19:08)
    zgadzam się---tapeta,silikon,pustak---ogłaszam koniec Doroty---już zrobila wszystko,aby nas zaszokować--ale pomysły tak jak młodość skończyły się.Mimo ,że takie puste silikonowe,sztuczne lale nie są moją bajką,patrzeć będę z ciekawością jak i gdzie skończy.Czy promowanie takiego "pustaka" to ta misja TV,za która musimy placić abonament?
  • ~psycholog
    (2013-02-17 20:30)
    ~mosiek.2013-02-17 19:39, ~krys2013-02-17 19:08, ~AJWAJ2013-02-17 18:26, oto śliniące się, gimnazjalne chłoptasie, którym pozostaje rączka