• ~hopa
  (2013-02-03 00:31)
  Kobita bez głosu,cichodajka i sztuczne cycki to są nasze "gwiazdy" w USA takich na pęczki
 • ~andi
  (2013-02-16 21:52)
  jest taka mala wioska nazywa sie kozy i tam nadaje si doooda
 • ~Maria
  (2013-02-05 07:19)
  Nasze "gwiazdy" nie mają co robić w Ameryce, która polaków ma głęboko w "d".
  Jakoś tylko Polański się wybił i to za komuny, bo wtedy Polska sie liczyła teraz jest
  niczym.
 • ~andi
  (2013-02-16 22:11)
  polskie pseud piasenkarki w usa uczymuje polonia albo naweselach to jest i to jes wielka karira i wraca do poski i niwie co do garka wlorzyc jak potrafi
 • ~ii
  (2013-02-03 11:50)
  Gdyby miały na imię Sarah,Rachela czy Debora i tatusia z pejsami na pewno byłoby im łatwiej wybić się w USA.
 • ~mkk
  (2013-02-04 11:51)
  Nie robią kariery nasze "gwiazdeczki", bo nie mają
  a. wyobraźni
  b. warsztatu artystycznego.
  Sa to pół-profesjonalistki, pół-artystki, pół-celebrytki. Niektóre sa przyuczonymi na wieczzornych kursach tancereczkami. Inne - nieduczonymi refrenistkami z podłego kabareciku. A jeszcze inne umieja tylko mówic "Łoł" przykładając "paluszek" do botoksowych warg...

  Dziś może je zalac nagła krew, jak zobaczyły (zobaczyłyby? chyba nie oglądają, bo się boją) maleńki popisik Beyonce pdoczas Super Bowl. Profesjonalizm w każdym elemencie: od choreografii, przez scenografiĘ, po chórki... Perełka..

  A nasze? No to obejrzyjcie najzdolniejszą z naszych, p. Urbańską (o reszcie szkoda mówić), w jej klipie z LA... Toż to żałośc ściska: ubogie w sensie filmowym, kiczowate w sensie aktorskim, scenografia zero (plener plaży nad Pacyfikiem, z przygodnymi przechodniami udającymi groupies), jachcik to motorówka niskiej klasy wynajęta na 2 godziny...

  (Pani Urbańsko, gdybyś zapytała, to dołożyłbym Pani parę tysiecy na wynajęcie:
  a. rezysera
  b. prawdziwego jachciku
  c. profesjonalnych statystów i chórku
  d. scenografa z jakim takim gustem i magazynem kostiumów
  e. temu, co napisał Pani scenariusz tego klipu dałaby Pani na bilet, aby pojechał tam, gdzie jego miejsce - do remizy.. Czy był to p. Józefowicz? Aha, to wszystko wyjasnia...)
  f. operatora (bo ten, co Panią kręcił, to co najwyżej zdun...)
 • ~mietek
  (2013-02-05 09:38)
  odpowiedz prosta:te krowy nic soba nie reprezentują.Myśle że festiwal w ciechocinku z cyganami byłby szczytem ich możliwości i spełnienia.Te święte krowy skali do 10 -można zaliczyć na 1.Brak talentu,mózgu,prezencji itp dyzkwalifikuje je już na przedbiegach.Z cyganami kazdy spiewać może.
 • ~andi
  (2013-02-16 21:38)
  kochanj jestesci wszyscy perfekt tak wyglonda nasza kadra aktorska sio sio
 • ~Tofik
  (2013-02-12 14:05)
  Bachledę do Ameryki sprowadził chyba tylko góralski zew. Ojciec posiadacz ziemski (właściciel połowy Krupówek), a córka miała chyba aktorski kaprys.
 • ~krys
  (2013-02-20 19:43)
  Urbańska ma jakiegoś pecha---a jest ładna zgrabna ,wszechstronna ,zdolna,ale w biznesie potrzebny jest jeszcze fart.Tak samo Górniak.Szkoda.Reszta to margines nawet na skalę Polski.
Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.