• ~mały miś
    (2013-01-07 16:39)
    Kusi szejków w bikini
    Takich jak ona to sobie szejkowie na pęczki w cenie puszki piwa kupują.
  • ~mAREK
    (2013-01-07 16:59)
    ZEBY JĄ NIE ZGWAŁCIŁ KTÓRY TĄ PIĘKNOŚĆ
  • ~qqq
    (2013-01-07 17:17)
    Kawał su..ki
  • ~Genitaliusz
    (2013-01-07 17:27)
    Każdy człowiek wie, że taki szejk może mieć niejedną taką Siwcową a przecież i lepsze.
    Ona jest ładna , owszem , z tym , że sztuczna.
    Moja kobieta w czasach młodości wcale nie była od niej mniej atrakcyjna.
  • ~sweetie
    (2013-01-07 17:44)
    Q...wa jedna się doigra ąz ja tam zbiorowo zgwałcą!!!
  • ~dm
    (2013-01-07 18:42)
    Mądra i sexy kobieta **
  • ~abc
    (2013-01-07 20:16)
    Nie za bardzo będzie to wyglądać.Odbyt wybielony, reszta opalona ...
  • ~foto-pasjonat
    (2013-01-07 20:17)
    Dupna modelka, zdjęcia robione chyba starą małpką Kodaka.
    Skoro uważa się za modelkę to nie powinna tak dziadowskich (z technicznego punktu widzenia) zdjęć nigdzie umieszczać.
    To mówiłem ja skromny foto-pasjonat.
  • ~re
    (2013-01-07 20:29)
    ona NIE kusi bikini tylko WARAMI !
  • ~kioe
    (2013-01-07 20:43)
    and I like her very much :)
  • ~PW
    (2013-01-07 21:22)
    Po co pracować wystarczy pokazać co nie co." Za bogatą kobietą zawsze stoi facet z wypchanymi kieszeniami." Ta baba psuje opinię wszystkich kobiet.Czy aby to nie reguła?
  • ~Marv
    (2013-01-08 05:35)
    Shit! Niedawno wróciłem z Dubaju i powiem jedno; jeśli ta parchata wywłoka łazi po emiracie i tylko ślepiami trzaska komu tu obciągnąć, może to zrobić tylko hindusowi lub czarnemu bowiem nikt normalny w Bahrajnie, nie chciałby ją olać ciepłym moczem. Szejkowie, kuszeni przez to coś?! Buaaaahaaaa! Oni mogą mieć, ale - 12, 13 letnie nałożnice z certyfikatami dziewictwa. A nie taką przechodzoną q...! Niech polki trzymają się jak najdalej od ZEA ponieważ ich opinia w zachodniej europie i basenie morza śródziemnego jest masakryczna. Jeśli dojdzie za nimi tutaj - mamy posprzątane!
  • ~buhaha
    (2013-01-08 07:07)
    No nie wiem czym może skusić szejka 29 latka. Arabowie gustują w dziewicach, i to bardzo młodych, które np. w Polsce chroni kodeks karny.
  • ~hihi
    (2013-01-08 07:09)
    Dla Araba 29 latka to już baaardzo stara d*pa :-)
  • ~Polon
    (2013-01-08 09:23)
    Ona do tego tylko się nadaje , przecież w życiu nic więcej nie umie .
  • ~ktos beknie za smolensk
    (2013-01-08 11:00)
    " Zobacz, co spotkało ją w bajecznej scenerii Półwyspu Arabskiego."

    bosz, oni pisza, a ty nie grzmisz. dubaj to syf podlaczony pod kroplowke. odlacza rurke i za tydzien wszystko to zje pustynia. bajecznom sceneriem polwyspu to se mozecie w bajkach z 1001 nocy poogladac na ilustracjach - i lepiej i taniej. jedno co jej sie udalo, to pogoda, bo akurat teraz jest tam zimno.
  • ~słowianin
    (2013-01-10 11:15)
    Może i dobra dupa, ale zdjęcie kiepskie
  • ~słowianin
    (2013-01-10 11:19)
    Kiepska modelka /za chuda/, kiepskie zdjęcie...
  • ~Kiks
    (2013-01-11 08:50)
    Niech ona zostanie w tym Dubaju i nie wraca do Polski - przeżyjemy to!
  • ~Nowy York
    (2013-01-12 02:04)
    Jest piekna kobieta.