• ~kontestator
    (2012-12-29 20:51)
    Niech dalej obdarzają Platformę swą miłością, to już wkrótce będą występować za miskę zupy. Vincenty im to załatwi.
  • ~tatuś
    (2013-01-02 17:52)
    widok tych babć postarza każdego kto spojrzy,
  • ~jozef
    (2012-12-29 01:02)
    Ej komentatorzy!!! Czy wy wiecie na jakim swiecie zyjecie? Wiecie ile zarabiaja mierne "gwiazdy"na swiecie? CZy ktos tam ekscytuje sie, tak jak wy?
  • ~Marek
    (2012-12-29 17:27)
    Biedactwa za co kupiły Kozidrak i Kaja domy za granica .Wyrazy współczucia Przebrzydłe gwiazdy szok godne politowania.Rezygnuje z TV ,bo krew mnie zalewa jak patrzę na tych pseudo celebytów łącznie z babunią Rodowicz ,maja na operacje plastyczne domy jak z bajki ,życie królewskie.A zarabiają tyle w umowach oszukanych o dzieło i tracą na tych tranzakcjach Urzędy skarbowei ZUSy
  • ~Krystyna
    (2012-12-29 20:35)
    Myślę, że tzw. "strata" dotyczy miesiaca a nie roku. Cóż to znaczy 40-50 tys. zł? Mniej o jeden koncert rocznie?
  • ~Ptr
    (2012-12-29 23:41)
    Co to znaczy ze stracily, wedlug mnie to po prostu mniej zarobili, ja tez w tym roku zarobilem o 50% mniej jak w zeszlym roku, ale czy przez to stracilem to nie jestem pewien, stracilbym gdybym zarobil tyle samo i ktos by mi ukradl te 50%
  • ~jezyk
    (2012-12-30 01:05)
    a co z kasa za odtwarzanie utworow w radiu itd?
    tez beidacy dostaja tylko polowke?
    narod bedzie sie musial chyba zrzucic na kolejne operacje plastyczne oraz nowe posiadlosci naszych gwiazd, bo przeciez nie przystoi im obnizac sobie poziom zycia.
    a my szaraczki i tak przywyklismy do suchego chleba z margaryna, to moze go dalej wpie..dalac
  • ~TELEWIDZ
    (2012-12-30 06:09)
    PROSZĘ NIE POKAZYWAĆ MI WIĘCEJ RODOWICZ, BO JA SIĘ BOJĘ HORRORÓW.
  • ~Gosc
    (2012-12-31 05:12)
    Rodowicz robi sie na Dode i(Doda zalosna pseudo piosenkarka)Jakie to jest takie zalosne.Trzeba miec klase,zeby sie godnie zestarzec.Wiek Babci tylko wnuczat nie widac..,
  • ~Mario
    (2012-12-31 05:15)
    A Kora to koncertuje nie jest na odwyku w obiekcie zamknietym
  • ~PASTI
    (2013-01-06 09:10)
    I BARDZO DOBRZE STARYM D...
  • ~PASTI
    (2013-01-06 09:29)
    PERFEKT MA TAKI UTWÓR ŻE TRZEBA ,WIEDZIEĆ KIEDY ZE SCENY TRZEBA ZEJŚĆ A ONI CHYBA NIE
  • ~Ala
    (2012-12-28 21:16)
    To Rodowicz jeszcze zyje???
  • ~pinio
    (2013-01-06 20:23)
    weźcie to dni rodowicz z widoku stara pomarszczona z zębami sztucznymi,cieknący botoks,krzywy uśmiech ,opadająca powieka,zachować to zdjęcie na jej nagrobek.
  • ~Tadeusz Rydzyk
    (2013-01-13 18:14)
    Te trzy gracje już dawno temu powinny przejść na emeryturę .
  • ~patriota
    (2013-01-15 22:17)
    co za niesamowicie pozytywne spojrzenie ma narod na rozrywke i jej historie, az trudno uwierzyc w tak pospolita zazdrosc o cokolwiek ale zeby lepiej sie poczuc wystarczy dodac, ze za zadne skarby nie chce sie ich sluchac czy na nich patrzec to po co sie na ten temat odzywac?
  • ~cham
    (2013-01-27 00:26)
    Ch.. mnie one obchodza!!!
  • ~~Wiesio13 bicz na PISiory
    (2013-02-07 09:42)
    I bardzo dobrze. Dość mamy tych samych ryjów od 20 lat
  • ~Krystyna
    (2013-03-01 13:25)
    Czyli Maryla Rodowicz zagrała 1 koncert mniej ! To jest powód do zmartwienia pismaków? Zostawcie artystów. Oni dadza sobie radę.
  • ~zajac
    (2013-03-18 14:29)
    ile można słuchać tej Małgośki

Może zainteresować Cię też: