• ~jan
    (2012-12-03 09:56)
    ciechanowka to nie gwiazda
  • ~kllerr
    (2012-12-07 15:38)
    aale jestescie wredni,takie zdania swiadcza o Was o Waszej molosci i zgnilymi mozgasmi.
  • ~ajaj
    (2012-12-04 17:04)
    te stare pruchna niech juz ido do lamusa bo ino siie osmieszajo a nie do telewizji i estrady niech zrobio miejsce mlodym bo te geby straszo tych pudernic ipudernikow
  • ~xyz
    (2012-12-06 04:52)
    Tego różowego i kudłatego pudła to mamyy w nadmiarze. Jak podnoszę klapę od sedesu to mam obawę czy i z tamtąd nie wyskoczy poczwara geslerowa, piepszona celebrytka bez kindersztuby. Elyty to mamy superowe w tej tuskomatołolandii.
  • ~3 mln państwoych pieniędzy Majewskiego
    (2012-12-06 21:45)
    Rekordzistą jest Majewski ze stacji TVN. Majewski zarobił na reklamie jednego banku państwowego 3 mln złotych. I jest to więcej niż wszyscy razem wzięci w zestawieniu. Tajemnicą poliszynela jest, że Majewski wziął pieniądze za zaangażowanie polityczne w niszeniu partii opozycjujnej Prawo i Sprawiedliwość i ośmieszanie i dorabianie gęby jej liderom. Tak zwana mięka kampania nienawiści. Ciekawe czy jakiś inny prezenter mający parcie na szkło zgodziłby się na oszczercze manipulacje mając w prerspektywie zakasoanie chociaż połowe tej sumy, którą wziął Majewski. To są spekulacje, jednak dla kogoś mającego skrzywienie polityczne to 3 milionowe wynagrodzenie po skończeniu kariery wygląda jednoznacznie.
  • ~jaspa
    (2012-12-08 21:02)
    Komuś bez nicka się poj...ło TVN to prywatna firma i nie ma tam państwowych pieniędzy JASNE? MILIONERZE POTRÓJNY?
  • ~kosma333
    (2012-12-07 15:24)
    kiedy czytam te wasze wpisy to mnie obrzydzenie bierze,tyle zawisci, zazdrosci,pomyj wylewacie na porzadnych ludzi,kim wy jestescie,ze tyle wiecie o nich,zolc was zalewa ,a moze wzielibyscie sie do jakiejs pracy,zagryziakow unas w kraju pod dostatkiem,fuj jedzie od was gnojem.
  • ~mumim
    (2012-12-07 15:35)
    nie pluj na rzad bio tonajlepszy rzad do tej pory,tyle ile zrobil premier to wam sie nie podoba? czy nie widzicie jaka Polska jest piekna?Ile drog,lotniska,dworce kolejowe,hotele , a euro 2012? Macie tak samo wyprane mozgi jak pisowcy,slepe krety co to tylko ryc umieja.
  • ~trele morele
    (2012-12-07 22:04)
    Dlaczego nikt nie zapyta o zaarobki TYCH,ktorzy nie maja wlozyc co do garnka.
  • ~krasnopiura
    (2012-12-04 07:34)
    Te wszystkie dane o zarobkach tz.gwiazd a zwłoszcza tej kuchary z włosami w garach to jest poto podawana do publicznej wiadomosci aby ci biedni emeryci i pozostała bieda społeczna zdechła na zawał serca .jaki los zbudowali nam nasi synalkowie co lepiej wszysto wiedzą jak się Polska podnosiła po wojnie,a kaczor ze swoją bandą tylko jezdzi po Polsce i sieje zamęt a za jakie i czyje pieniądze..Przepraszam,konczę ba chce mi się wymiotowac a szkoda sniadania.
  • ~slaw
    (2012-12-09 10:42)
    Nie zazdroszczę im, tych niewyobrażalnych dla mnie pieniędzy, ale zastanawia mnie to, czy posiadają chociaż namiastkę sumienia i czy dostrzegają ogrom biedy wokół nich. I nieważne jest, że finansuje ich prywatna stacja, bo tak do końca też nie wiadomo, skąd w tych stacjach taka ilość pieniędzy? Z reklam? hm...
  • ~Reklamy ignoruje
    (2012-12-09 17:10)
    Powinniśmy się smiać z tych polskich gwiazdeczek.Gwiazda jest znana poza granicami grajdołka zwanego Polska. A reklamy ,poza geslerową na wypróżnienie czy trawienie nie oglądalam,Firmy stać na płacanie znanym twarzą fortun a może wiekszą reklamą byłoby obniżenie ceny tych produktow z twarzą przecietną czyli prawdziwą.Już widzę jaka to prawda --pani Gesler łyka tabletki po ugotowaniu swojego obiadu ,taki niezjadliwy---bo przeciez w reklamie musi być zawarta prawda ,żeby przekonać niedowiarkow.Dopry produkt sam się obroni ,do byle jakiego potrzebny celebryta,bo inaczej Polak nie kupi.
  • ~dziwny ten świat
    (2012-12-09 21:52)
    dla pieniedzy ksądz się modli, dla pieniędzy lud się podli /// stare i trafne powiedzenie , ,, patrzę w ekran i widzę te stare prukwy poodchudzane na siłę i sztuczne cycki, nogi patyki na szczudłach, ledwie stoją , jak w betonowych butach, robią wszystko dla pieniędzy, zobaczymy za kilka lat jak będą wyglądały i ci faceci po operacjach , wylizane twarze , aż strach patrzeć , żal tylko tych zwykłych ludzi, którzy ich naśladują, niekiedy doprowadzając się do choroby lub śmierci,
  • ~stumpf
    (2012-12-11 20:31)
    jaki kryzys, gdzie ?
  • ~jazgot
    (2012-12-21 16:58)
    kurna, gwiazdy? to dlatego tak w Polsce ciemno
  • ~efew
    (2013-01-06 08:40)
    Gessler to nie gwiazda tylko zwykłu kucharz i do tego brudas.
  • ~wkuu
    (2012-12-04 16:50)
    GESLEROWA otwiera lokale dla bogaczy i dla siebe a nie dla przecietnych polakow bylam widzialam nic ciekawego tylko wystroj bogaty a ceny so przesadne a lepiej nieje ch zmieni sobie fryzura bo jej wieku juz nie zabardzo pasuje a te to juz pragliwosc niech lepiej rozda ludziom biednyn i sierotom i na hospicjom
  • ~siesiek
    (2012-12-04 07:33)
    jest trochę niesprawiedliwe żeby jedni opływali w luksusach a inni głodowali jedyna rzecz mnie cieszy to że na drugą stronę nic nie zabiorą ci i ci
  • ~wstyd
    (2012-12-03 12:44)
    Boze - i to maja byc gwiazdy???

    PRZEJECHANE, PRZEPALONE!!
  • ~Matika
    (2012-12-03 11:23)
    Czego można żądać od Pani Rabczewskiej, która zagubiła się w świecie różu, pudru, silikonu i botoksu przecież Ona musi , wyróżniać się w tłumie być lepszą od samej siebie, bo Pani Doda ulepszyła się wizualnie, gdyż nie mogła zaakceptować swojego wyglądu. Nie powinno się aż tak lekceważyć osób niepełnosprawnych stawiając im naprzeciw kogoś, kto robi biznes na kalectwie innych.