• ~bolek
    (2012-12-02 22:24)
    Dodzia wraz z Kasią wystąpiły w Jeleniej Górze, na imprezie z dziećmi - Doda fascynująco paradowała w negliżach obok dzieci niepełnosprawnych - pięknie śpiewających kolędy ...
  • ~Marc
    (2012-12-03 05:34)
    Dla Dody to juz koniec, jest juz stara w tym biznesie, a nie ma talentu, zeby sie utrzymac na powierzchni. Silikonowe cycki, botoks i dupsko na wierzchu to niezbyt duzo przy dobrej konkurencji. Zreszta jej muzyka, teksty typu tututururu, czy wylize cie nizej, sa wulgarne i plytkie. Po postu, powiatowa krolowa z Ciechanowa.
  • ~juras
    (2012-12-03 06:57)
    To sa twarze na sprzedaz,zawsze byly i beda,uroda szybko przemija.
  • ~obserwator
    (2012-12-03 08:00)
    te wszystkie "gwiazdy" zamiast mozdzkow maja we lbach kasy,a ich brednie o wszelkich wartosciach to...wielkie,smierdzace gooowno. szczegolnym przykladem moze byc ta spasiona locha geslerka,ktora bierze kase chyba za reklame- jak obrzydliwie sie utuczyc tak-zeby ludziom odebrac apetyt...obrzydliwa
  • ~antytusk
    (2012-12-03 09:02)
    A ile z tego odłożyły w ZUSie lub gdzie indziej Bo pózniej bedzie płacz o wysokosci emerytory.
  • ~jan
    (2012-12-03 09:56)
    ciechanowka to nie gwiazda
  • ~linda
    (2012-12-03 10:28)
    dodzia ale ci te wary napuchły!! jestes stara bez talentu,twoja muzyka to kicz,tanie śpiewanie ,dołącz do edzi i wujka wasyla na festiwal cygański do ciechocinka.
  • ~Matika
    (2012-12-03 11:23)
    Czego można żądać od Pani Rabczewskiej, która zagubiła się w świecie różu, pudru, silikonu i botoksu przecież Ona musi , wyróżniać się w tłumie być lepszą od samej siebie, bo Pani Doda ulepszyła się wizualnie, gdyż nie mogła zaakceptować swojego wyglądu. Nie powinno się aż tak lekceważyć osób niepełnosprawnych stawiając im naprzeciw kogoś, kto robi biznes na kalectwie innych.
  • ~Roman
    (2012-12-03 12:25)
    Zar4obki jak widać są raczej niezłe lecz dlaczego na starość nażekają na nędzne emerytury???
  • ~wstyd
    (2012-12-03 12:44)
    Boze - i to maja byc gwiazdy???

    PRZEJECHANE, PRZEPALONE!!
  • ~dzika56
    (2012-12-03 13:27)
    Wszędzie tylko bogacze a ja nie mam co na siebie włożyć ludzie wszędzie się zemnie śmieją że ja podobno na rynku wychowana sama sobie szyje codziennie się myje, za domem jest las i ja taka jestem dzika że w nocy do nieba wyje ludzie chcą mnie zamknąć w psychiatryku a ja po mulicach od milicji tylko myku myku ludzie chcem być wolna od dzikiego zwierzęcego nawyku... .
  • ~Bohun
    (2012-12-03 17:26)
    Jak to są gwiazdy to jestem Super Gwiazda
  • ~aj jaj jaj
    (2012-12-03 17:52)
    a kto w tak badziewnym sklepie kupuje chyba tylko lemingi
  • ~oko
    (2012-12-03 17:56)
    a niech mają ,zawsze do granicy tylko są lepsi i gorsi .Mam na myśli śmierc ,tam już jestesmy równi. Oby tylko z tą kasą byli jeszcze szczęśliwi bo to tez nie takie proste ,wbrew pozorom.
  • ~rita
    (2012-12-03 19:12)
    Praca grabarzy i śmieciarzy jest bardziej pożyteczna niż to co robią te, pożal się Boże, gwiazdy. Trudno to nazwać pracą.
  • ~Koniuszy
    (2012-12-03 19:49)
    Czytałem,ze Gesslerowa zarobila w 2012 r tylko 4.000.000.000 zl. Złozylo sie na to dochody z ponad 70 restauracji stanowiacych jej wlasnąść/ skad tyle// z restauracji liczono tylko po 20.000 rocznie okolo 1,5 mil. Reszta to rozne reklamy itd. 1 godzina obecnosci na spotkaniu, z nia platna dla niej 20.000 zł. To jest Polska. Prosze pisac prawde. Mnie nikt nie placi i wiem, a ci co powinni pisac prawde i otrzymuja pensje za to kłamia tak jak caly rząd
  • ~MONIKA
    (2012-12-03 21:31)
    JAKIE GWIAZDY?TA ICH SLAWA PLYNIE W METNYM NURCIE RYNSZTOKA . TAKIE KWOTY ZA TA TANDETE ,PEWNIE W 2013 ROKU HOLYWOOD OTWORZY SWOJE PO DWOJE PRZED TYMI MIERNOTAMI .OGLUPIONY N NARODZIE NIE PLAC NAWET ZLOTOWKI ZA TA SZMIRE.
  • ~śmieszka
    (2012-12-03 21:53)
    o masakra, to jest Urbański? Ileż tego botoksu przyjął? Tonę w ratach?
  • ~siesiek
    (2012-12-04 07:33)
    jest trochę niesprawiedliwe żeby jedni opływali w luksusach a inni głodowali jedyna rzecz mnie cieszy to że na drugą stronę nic nie zabiorą ci i ci
  • ~krasnopiura
    (2012-12-04 07:34)
    Te wszystkie dane o zarobkach tz.gwiazd a zwłoszcza tej kuchary z włosami w garach to jest poto podawana do publicznej wiadomosci aby ci biedni emeryci i pozostała bieda społeczna zdechła na zawał serca .jaki los zbudowali nam nasi synalkowie co lepiej wszysto wiedzą jak się Polska podnosiła po wojnie,a kaczor ze swoją bandą tylko jezdzi po Polsce i sieje zamęt a za jakie i czyje pieniądze..Przepraszam,konczę ba chce mi się wymiotowac a szkoda sniadania.