• ~stella
    (2012-12-31 12:51)
    Co robi tam ten cham i prymityw Wojewódzki,to jakaś paranoja,jak można Grażynę stawiać w jednym rzędzie z miernotami,to dla niej obraza.Kto robi te rankingi!To jakieś nieporozumienie!
  • ~Lubi chopaków i wzajemnie ...
    (2015-10-15 08:41)
    Nie przesadzajcie Kupa jest dobrze postrzegany w środowiskach gejowskich
  • ~gs
    (2012-11-13 20:50)
    Kupa Wojewódzki ? Czy to ten wulgarny prymityw, który sprofanował flagę polską . Na pewno jakaś klasa w szambiarni Palikota vel Paliknura herbu sztuczny penis naczelnego chama III RP.
  • ~zmanierowany
    (2012-11-13 21:48)
    Zgadzam się, szczególnie jedna postać, ma maniery, tylko byłbym wdzięczny gdyby ktoś zdradził adres tej szkoły manier.
  • ~naiwny
    (2013-01-09 18:26)
    Największy szyk, klasę i maniery ma goowno POwiatowe !!! czy tej karykatury nie da się wyeliminować .
  • ~STOKROTKA OLEJNA
    (2013-01-19 09:23)
    ELYTA Z POSKOMUSZEGO SZAŁASU - WOJEWÓDZKI.
    PROSTY JAK TULEJA.
  • ~Jegor
    (2012-11-13 19:32)
    Powiatowy celebryta z klasą
  • ~krys
    (2012-11-18 18:59)
    Kto typował do tego rankingu? Wojewódzki i klasa!!!Panią Grażynę trudno nie lubić ,ale reszta,miernota.
  • ~KF
    (2012-11-13 19:18)
    ale tekst: Kuba Wojewódzki ma klasę!!! zlitujcie się bo prędzej uwierzę że TVN24 nie łże
  • ~haha
    (2013-04-25 15:18)
    Wszyscy komusze badziewie ,bez pomocy PZPR ZBIERALIBY PUSZKI PO PIWIE
  • ~telewidz
    (2013-01-17 12:31)
    Pani Torbicka to jest szyk i elegancja niema o czym mówić.
  • ~Bader
    (2013-01-06 14:24)
    Co jakiś czas firma Apart prezentuje reklamy w TV. Niestety ostatnia produkcja to kompletna porażka. Jeżeli miłość do piękna jest mottem przewodnim firmy to ostatni wybór modelki był strzałem w kolano. Z uwagi na obecność dzieci w internecie przemilczę resztę. Zostawiłem w kasie Apartu trochę gotówki i widzę że popełniłem błąd. Moje poczucie estetyki różni kosmicznie od gustu Panów Rączyńskich. Panowie z miłości do piękna omijam wasze salony z daleka.
  • ~Krystian
    (2012-12-04 08:43)
    Wojewódzki proszę was, przecież to zwykły prostak.
  • ~modliszka
    (2012-11-19 15:15)
    Pani Torbicka -tak -reszta nie!!!
  • ~emeryt
    (2012-11-14 16:54)
    Co za dureń wystawił tego dupka Kurzajewskiego?
  • ~liliana
    (2012-11-13 20:20)
    Kupa Powiatowy ma klasę.Tak można go uznać za najbardziej porąbanego faceta zbliżającego się do pięćdziesiątki.
  • ~klasa i badziwiaki
    (2012-11-14 15:44)
    Obecność Grażyny w tym badziewnym towarzystwie to raczej mało nobilitujące !
  • ~VIPER
    (2012-11-14 15:09)
    Ten skórwy...yn Wojewódzki nie jest żadnym celebrytą tylko zwykłym kryminalistą, tak samo Doda..."gwiazda" z ulicy Brzeskiej w Warszawie,gdzie
    grasuje ELYTA warszawska !!!
  • ~Azet
    (2012-11-14 08:25)
    Redaktorzy, nauczcie się rozróżniać celebrytów od TELEBRYTÓW. Ci drudzy - tu prezentowani nie mają do powiedzenia NIC MĄDREGO !!!
  • ~rex
    (2012-11-13 22:12)
    nie osmieszajcie sie lansujac tego prymitywa Wojewodzkiego a wogole co za nazwiszko takie nazwiska otrzmywali przewaznie zydzi ktorzy odchodzili od nazwisk zydowskich.