• ~hynio
    (2012-10-31 15:09)
    Fuj!
  • ~won
    (2012-11-01 17:59)
    Natychmiast potrzebny psychiatra dla tych d...lek
  • ~taki sobie
    (2013-02-10 13:25)
    One juz ponoc nie sa bogate i marzenie "marii z lublina" o bankructwie sie spelni!!!
  • ~NORMA
    (2013-01-23 20:13)
    widok GRYCANEK ku przestrodze przed otyloscia ja patrzac na nie schudlam 10 kilo MOMENTALNIE stracilam apetyt ze strachu
  • ~maria z lublina
    (2013-01-26 08:07)
    Boże co za paszkwile przecież to jest niepoważne lansować " lodziary " tylko dlatego że śpią na kasie. Ich całą rodziną powinien się zająć Urząd Skarbowy a nie telewizja na pewno mają dużo do ukrycia duże firmy Urząd rozkłada na łopatki a oni ciągle się dobrze trzymają czy to nie dziwne przy takich cenach lodów i takiej konkurencji ?
  • ~SYLWIA J
    (2013-01-07 18:10)
    Z jednej strony-każdy wygląda jak wygląda.Ona sama mówiła ,ze wie doskonale ,ze nie należny do chudych osób.Czy to ja skreśla bo ma więcej w biodrach niż niektórzy z Was w głowie??? Czy tylko szczupli ludzie moga liczyc na jaka kolwiek przychylnos,a kazdy kto jest"pulchny" musi cierpieć z powodu krytyki???
    Ja jestem Ww normie,mam brzuch bo mi został po ciaży-ale ja siebie akceptuję.Nie zmienię tego bo nie mam na plastyke brzucha-czy to oznacza ,ze każdy n przystanku czy ulicy ma mnie wyzywać nie znając mnie??? To podłe i niedojrzałe!!!
  • ~lena
    (2012-11-13 16:29)
    czy te media spadły już tak nisko ,że trzeba takiecoś bardzo nieforemnego brzydkiego i głupiego promować,stary grycan płaci każdemu kto te potworki sfotografuje i pokaże publicznie.Ja nie jestem skora do krytyki ale te beznadziejne grycanki trzeba pogonić.To tyczy też starej babci dzidzi mazurównej,ostatnio oglądałam program gdzie rozmawiała z Ibiszem to było dno a Ibisz przeżywał orgazm niekontrolowany.Skandal bo jak zecgce poogladać brzydkie stwory to pójde do ZOO.
  • ~ja
    (2012-11-16 11:59)
    tluste *****
  • ~assmax
    (2012-11-02 08:13)
    One straszą przez cały rok.
  • ~pisowski pisowiec
    (2012-11-02 07:33)
    Lemingowy full wypas. Opas.