• ~Kermit
    (2013-05-06 14:05)
    Jasne chodzmy wszycy jak jeden maz do MONOPOLOWEGO wykupmy ich caly zapas WODY (o z kreska) i chlejmy ile wlezie przeciez nic sie nie stanie, widzial ktos kogos agresywnego albo otumanionego po alkoholu? Bo ja nie. Jakies wypadki po pijanemu? tez nic mi o tym nie wiadomo... Za to marihuaninie ! ile ludzi rocznie umiera ! a ile ma raka ! ze nie wspomne o rozbitych rodzinach, przez po jednej dozylnej dawce czlowiek est istnym szatanem ! --- Ludzie gdzie wy ***** macie rozum? Sie pozniej dziwicie ze nasz kraj reprezentuja idioci waszego pokroju... Ktos tam napisal ze raka ma bo palil od 15 roku zycia, otorz nowotwor jest choroba GENETYCZNA a nie NABYTA, nie jest w zadnym stopniu zarazliwa (pewnie tak niektorzy uwarzaja) RAK to nie AIDS. Jestem ciekaw ile osob wypowiadaacych sie jak Zychu, km czy Kielczanin z okazji majowki urzadzilo sobie popijawy nad woda. Zdecydowanie zgadzam sie z Dan, LeSnlaCzUn. Ludzie poczytacie troche na temat tego o czym sie wypowiadacie, sprobojcie, zapytajcie znajomych zamiast pierd**** wlasne fanaberie... Polaczki Bajkopisarze...
  • ~antywarszawjok
    (2014-01-22 09:32)
    Co to znaczy "przy krakowskich Plantach"??? Czyli gdzie Ostaszewska jarała, pod Bagatelą czy pod Krzyżem Katyńskim? NA PLANTACH i basta!
  • ~Dan
    (2012-10-23 10:48)
    Debile, a ch... wam do tego czy ktoś pali czy nie ...ale polaczki plują jadem na lewo i prawo...no chyba z zazdrości ,bo jak to palą marychę i jeszcze żyją i do tego jakieś tam kariery ... oczywiście wiedza Kowalskiego zerowa, a najwięcej gębe piłuje...
  • ~Kielczanin
    (2012-09-24 23:45)
    Niech zniszczone mózgi tych ludzi będą przestrogą dla potencjalnych naśladowców.
  • ~WIĘC ZANIM JAKAŚ q
    (2012-12-06 11:01)
    zaczynałem od trawki mając 15 lat ... potem stopniowo wchodziłem w inne modne ***** ... teraz chciałbym jeszcze żyć ale zostało mi tylko kilkanaście miesięcy życia... mam raka trzustki ... WIĘC ZANIM JAKAŚ qR-WA POWIE ŻE TO DOBRE niech liczy sie z tym że w ten sposób zabija polską młodzież ... chcesz palić to twoj wybór ... pal dla siebie ... ale nie reklamuj tego ***** w radiu i telewizji ... lekarz powiedział mi że prawdopodobną przyczyną uszkodzenia mojej trzustki jest wzięta kiedyś na dyskotece duża dawka speeda ale może to być też od dużej ilości trawki ... mam 34 lata i za rok będę leżał w ziemiii ... i tego samego życzę również tym którzy to ***** reklamują ...
  • ~asd
    (2012-09-23 08:51)
    gwiazdy ha ha ha siódmej kategorii talentu zero to zostaje ćpanie
  • ~karla
    (2012-09-22 14:16)
    same koziołki matołki
  • ~obiektywna
    (2012-11-18 16:28)
    pani Maju czy nie nadszedł czas na małą przeróbkę ?
  • ~km
    (2012-09-25 11:55)
    Marihuana jest szkodliwa. Pozbawi Cię woli do działania. Uważaj człowieku i nie zaczynaj.
  • ~Ja nie mam na imię Maria
    (2012-10-30 15:50)
    Marihuana a papieros dwie różne rzeczy, a ktoś w Komencie chyba myli te sprawy. A co gadania co niektórych ze takie gwiazdy teraz mamy to co w tym gronie robi Krawczyk?
  • ~LeSnIaCzUn
    (2012-09-24 09:39)
    Co za plebs się tu wypowiada. Co wy wiecie ?

    Palenie zielska jest o wiele mniej szkodliwe niż alkohol i papierosy. WIELCY ZNAWCY POWIEDŹCIE ILE OSÓB NA ŚWIECIE DZIENNIE UMIERA OD PALENIA ? a ile od pici i papierosów. W dupie żeście byli ***** wiecie.
  • ~Jan
    (2014-01-17 04:27)
    Gwiazdy, czy " biale karly " ? JB.
  • ~boy
    (2012-09-24 14:53)
    Mnie to wali, kto se pali.
  • ~Żychu
    (2012-09-23 17:04)
    Powinni ususzyć końskie ***** i zapalić
  • ~taki sobie facet
    (2012-09-22 14:25)
    Nie palę papierosów od 26 lat. Jak miałem 17 lat paliłem całą gębą papierosy. Szliśmy z chłopakami nad rzeką i tak nam się chciało palić a nie było nawet "peta" . Urwaliśmy suchej trawy i zrobiliśmy z papieru takiego knota. Myślałem, że się uduszę. pamiętam to do dzisiaj. Żadnego ***** nie wezmę do ust. Kielicha wypiję.
  • ~Towarzysz
    (2012-09-23 15:25)
    Palą maryche ? toć to kilka lat temu narkoman się wołało na takiego człowieczka.
  • ~Adrian
    (2012-09-23 09:45)
    Z tego co widzę to sami eksperci w komentarzach się udzielają (nic nie wiedzą a krytykują)
    Ja pale MJ od ponad 10 lat mam żonę dwóch synów i uważam że THC jest mniej szkodliwe społecznie niż alkohol wysoko procentowy.
  • ~głąb
    (2012-09-23 07:36)
    Ale gwiazdy?To jakieś odpryski perseidów!!!
  • ~Czy ten artykuł i zdjęcia tych ćpunów....
    (2012-09-22 20:49)
    ...TO DALSZY CIĄG PROPAGOWANIA NARKOMANII WŚRÓD POLSKIEJ MŁODZIEŻY???!!! BO CO, NIE MA JEJ NIC INNEGO W POLSCE DO ZAOFEROWANIA, TYLKO WON NA ZMYWAK NA WYSPY???!!!
  • ~abc
    (2012-09-22 14:27)
    Czy to lobbiści Paliknota ? Zapytajcie ich w jakich górach jest szczyt Śnieżka. Koroniewska Joasia im podpowie tumanom . Ta od Kocham Cię Polsko. Tępa baba. Też pali trwke. haaaaaaaaaaa

Może zainteresować Cię też: