• ~piksel
    (2012-08-30 21:44)
    Dobrze płatne w POlszy jest zawodowe wyśmiewanie się z Polaków, PiS i Kościoła.
  • ~kk
    (2012-08-30 17:09)
    tak sejm to najlepszy kabaret---nie ma sobie rownego---bo kabarety boja sie z nich drwic---widac cenzura dziala a szkoda bo bylo by naprawde wesolo
  • ~Roland
    (2012-08-30 22:31)
    Polacy,lubią i kochają swoją głupote.Nie śmieją się ze śmiesznie ich kompromitujących sytuacji - takich jak ich kretyńskich wyborów.Uwielbiają śmiac się z mocherów,starszych,biednych,chorych,honorowych i uczciwych.Wilkich Durni z PO - traktują jak inteligentów.Zagranicznych złodzieji - jak bogów ... durne prymitywne "wykształciuchy" z POmiotów!
  • ~wogo
    (2012-10-01 11:30)
    Jest jeszcze jeden kabaret w Polsce... Najdroższy, opłacany z budżetu, z własną siedzibą w stolicy...
  • ~subduer
    (2013-08-11 20:53)
    Należę do nielicznego grona Polaków którzy to cieszą się z powodzenia innych , i życze im jak najlepiej - pozdrawiam serdecznie ...
  • ~Reporter z PAPą
    (2012-08-30 22:39)
    Teraz wiem,dlaczego atakują w swoich ****************** Kaczyńskiego! - bo im za to "mafijne media" dobrze płacą.Pietrzak,nie chciał lizac tyłka PO,SLD,PSL - to na odstawke!.ONI znajdą i WYTRESUJĄ!!!,"kabareciarzy usługowych" - ludzka kloaka.
  • ~krztałcony
    (2012-08-30 18:52)
    Fajne te kabarety som. Najleprze jak się śmijom z kaczora i księdzom.
  • ~marek
    (2012-11-28 22:28)
    Zarabiam netto: 1111 PLN na miesiac.Niestac Mnie na Kino,teatr ,Kabaret.
  • ~KABARETON
    (2012-08-30 15:11)
    W SsEJMIE NIE DADZĄ IM ZAROBIĆ TAM SĄ LEPSI.
  • ~abi
    (2012-08-31 11:40)
    To nie poglądy Jana Pietrzaka zadecydowały że trudno sprzedać bilety na jego występy. Wystartował kiedyś w wyborach prezydenckich, zdobył 1% głosów i pokazał czym dla niego jest kabaret. Gdy PiS przejął Trójkę, próbowano go jakoś przywrócić na scenę kabaretową. Okazało się że oprócz starych kawałków nic nie ma. Dorobił się też poważnej wady wymowy, co w jego wieku dotyka wiele osób. I co bardzo słychać przez mikrofon.