• ~Bader
    (2012-07-30 15:00)
    Seksualność kobiety nie polega na zepsuciu czy świętości. O tym jakim jesteś człowiekiem dowiadujesz sie w sytuacjach skrajnie różnych od normalnych. Aby pójść jeszcze dalej powiem że nie masz bladego pojęcia o własnej psychice. W umyśle kobiety seksualność jest tak dalece skomplikowana że tylko głupcy starają się ją opisywać w sposób tak radykalny jak kilku tu komentujących.
  • ~janles62
    (2012-08-05 23:32)
    50 rocznica śmierci---jaki sens ma wyciąganie czegokolwiek z życiorysu po takim czasie
  • ~tomp
    (2012-07-30 18:32)
    Master psie.
  • ~Master
    (2012-07-30 17:05)
    Do wszystkich lesb i biseksualistek na świecie - kij wam w oko, cholerne zwierzęta, jesteście obrzydliwe, wy parszywe szmaty!!!
  • ~t.runo
    (2012-07-30 11:28)
    To redaktor palnął ze skandal.Przecież to "normalne" Teraz podpadnie pederastom
  • ~jolk
    (2012-07-30 12:55)
    to tylko czyni Marilyn jeszcze bardziej seksowną. Dotychczas nie urodziła się piękniejsza kobieta
  • ~zgryzliwy
    (2012-07-30 10:42)
    zawsze twierdzilem ze kobiety sa bardziej zepsute.
  • ~:-)
    (2012-07-30 17:03)
    Skandal w biografii Marilyn Monroe. Uprawiała seks z 16-latką

    W najnowszej biografii aktorki znalazła się szokująca informacja. Monroe miała ponoć romans z kobietą i nie byłoby w tym niczego złego, gdyby nie fakt, iż kochanka gwiazdy miała zaledwie 16 lat.

    a wszystko to "ponoc" i w rubryce

    ROZRYWKA :-(

    a wiec skandal czy rozrywka, a moze wiec skandal jest dla iwekszosci rozrywka ?
    biedny ten swiat :-!!! lepiej niech sie zawali skoro juz tak daleko zaszlismy :-(((
  • ~Tilli
    (2018-01-21 13:53)
    była ruda, z dużym nosem, małymi piersiami, jej matka bardo zabiegała żeby zrobić z niej aktorkę, przeszła operację nosa, piersi, podbródka, rudy zamieniono na blond dodano do tego świetny makijaż w odpowiednich pozach i oto cała MM. Z każdej chętnej można wykreować takie coś
  • ~wicio
    (2012-07-30 09:32)
    "Aktorka miała ponoć romans z kobietą i nie byłoby w tym niczego szokującego"

    Takze seks ze sloniem, koniem i baranem - to nic szukujacego, prawda?