• ~oijiew
    (2012-07-26 09:16)
    nieźle musi sapać przy tym... brylowaniu
  • ~belka
    (2012-07-26 09:48)
    szkoda tak mlodej osoby powinna isc jak najszybciej do specjalisty dietetyka co bedzie za pare lat bedzie jezdzic na wozku inwalidzkim
  • ~Zly
    (2012-07-27 09:53)
    Gruba świnia, choreografię to ona układa do reklam McDonalda
  • ~kopulator
    (2012-07-27 20:55)
    chetnie ją pokryję, jest moim typie , mam XXXL, pisać radek sikora
  • ~cvb
    (2012-07-27 10:21)
    Ja pitole jaki spaśluch. Po co ja poromuja we wszystkich mediach ???
  • ~eee
    (2012-07-27 12:18)
    to juz jest nie smaczne ogladac jej zdjecia... chyba nie chodzi zeby promowac chorobe otyłosci ? naprawde... obrzydza..
  • ~1606
    (2012-07-27 16:06)
    Antyreklama lodów,szanownego dziadka...
  • ~BB
    (2012-07-27 16:46)
    Wieloryb z tej dziewczyny,brak słów,po co pokazują takie stworzenia okropne.Robi mi się niedobrze patrząc na " kobietę wieloryba",ale jest kasiorna.
  • ~marian
    (2012-07-27 16:52)
    to jest straszne! :D mi tam nazwisko Grycan kojarzy się wyłącznie z lodami, grycanki przeminą a pyszka lody zostaną tak czy siak
  • ~zniesmaczony
    (2012-07-27 19:55)
    straszna jest, wogóle co ona mysli!!! że ma kasę to jest super - jest obleśna, wspólczuję...
  • ~vhs
    (2012-07-27 20:11)
    Ludzie gdy patrzy sie na te kaszaloty to ...zbiera się człowiekowi na wymioty
  • ~2109
    (2012-07-27 21:09)
    Wiadomo czym się zajmowała przez ostatnie 19 lat życia - jedzeniem i to nie tylko lodów...Dziwię się,że rodzina nie postara się o jakiegoś dietetyka i trenera. To już jest otyłość chorobliwa, a zważywszy na wiek tej dziewczyny to czarno widzę jej przyszłość jak się nie weżmie za siebie. Dotyczy to również pozostałych dziewczyn oraz matki, która o zgrozo, dopuściła do takich przerażających efektów.
  • ~ad
    (2012-07-27 10:03)
    Za nic bym jej nie dotknela. Obrzydzenie bierze. Pewnie spocona jak swinia i smierdzaca.
  • ~Niki
    (2012-07-27 00:42)
    To jest coś tak potwornego, ze trudno to skomentować. Nie powinno się czegos takiego pokazywać.
  • ~dago
    (2012-07-27 22:33)
    Gdyby od dziecka uczyła sie tanczyc to mysle ze nie byla by taka gruba.No chyba ze lekcje byly na zasadzie 2 godziny tanca 4 godziny żarcia :p
  • ~Tatiana
    (2012-07-29 21:17)
    ~21092012-07-27 21:09

    Wiadomo czym się zajmowała przez ostatnie 19 lat życia - jedzeniem i to nie tylko lodów..
    nazwiskiem radzę się nie sugerować, bo ona nie ma związku z firmą lodową - po prostu grycanki jada na nazwisku, na które nie zapracowały
  • ~bodzio
    (2012-07-30 03:29)
    ludzie , przeciez ktos sobie jaja robie z niej w tych wiadomsciach :))
  • ~pl
    (2012-07-30 09:48)
    czy jest na to popyt w polsce?
    na takie maciorki?
    to jest ewenement na swiatowa skale...
    i am fugly fat and proud of it !
  • ~plotkara
    (2012-07-30 12:18)
    mnie ona bawi, robi to co uwielbia i ma w nosie co ludzie o tym pomyśla:) to jest super i każdemu życzę tyle samoakceptacji co ona ma ;)
    a z lodami rzeczywiście nic nie mają wspólnego, to chyba tylko lans na nazwisku
  • ~o0o
    (2012-07-31 16:32)
    sory, lae ona jest oblesna, o co chodzi z tym grycankami, czego nei otworze to grycanki, ostatnio nawet lodowke otworzylem a tam Gyrycana lody! kurde wysiadam mam dosc, lody ok dobre, ale one są NIESMACZNE!!!

Może zainteresować Cię też: