• ~CZY PANNA GRYCAN PO
    (2012-07-26 08:13)
    ZAKOŃCZENIU EDUKACJI BĘDZIE WYSTĘPOWAĆ W JEZIORZE ŁABĘDZIM ??
  • ~QWA QWA
    (2012-07-26 08:19)
    CO TO JEST ??? TA POSTAĆ TO SKRZYŻOWANIE PRZEKUPY Z QUASIMODO !!!
  • ~Joszka
    (2012-07-26 08:20)
    ale grzmot, i co toto ma prezentować?
  • ~hey
    (2012-07-26 08:34)
    Ło Matko Bosko !!
  • ~T.
    (2012-07-26 08:39)
    O kurczę! Lody są chyba jednak niezdrowe.
  • ~strun
    (2012-07-26 08:48)
    Jak ma nie błyszczeć na plaży, skoro tak wielka powierzchnia odbija promienie słoneczne.
  • ~wercyn
    (2012-07-26 08:55)
    Strasnie duzo jes...q..wa ale chlora
  • ~oijiew
    (2012-07-26 09:16)
    nieźle musi sapać przy tym... brylowaniu
  • ~belka
    (2012-07-26 09:48)
    szkoda tak mlodej osoby powinna isc jak najszybciej do specjalisty dietetyka co bedzie za pare lat bedzie jezdzic na wozku inwalidzkim
  • ~voto
    (2012-07-26 10:16)
    po ile skupują maciory
  • ~t
    (2012-07-26 11:31)
    Wole pośladki Izy Janachowskiej i nie mam pojęcia skąd się wzięła moda na lansowanie tego rodzaju person w przestrzeni publicznej?
    Może jest to powiązane z faktem ,ze w Polsce przybywa geometrycznie ludzi z nadwagą :)
  • ~stary telewidz
    (2012-07-26 11:56)
    Dobrze, że przebywają tylko na plaży i nie wchodzą do morza - tsunami zalałoby Szwecję i kraje nadbałtyckie.
  • ~grycek
    (2012-07-26 12:06)
    co, znowu wieloryby morze wyrzuciło na plażę?
  • ~zdziwiony
    (2012-07-26 12:09)
    tata Grycan wpakował kupę kasy na lansowanie swoich córek , no i mamy pasztet.
  • ~POgratulować
    (2012-07-26 12:41)
    Podobno Anna Komorowska tak wyglądała gdy ją poznał Bronek wpadka .
  • ~GOŚĆ
    (2012-07-26 13:20)
    OJ TO JEST STRASZNE CZY ONA NIE OGLĄDA SIĘ W LUSTRZE???POWINNA SIĘ LECZYĆ A NIE LANSOWAĆ NA PLAŻY!!!
  • ~s
    (2012-07-26 14:03)
    Do redaktora umieszczającego na łamach gazety tego rodzaju informacje:
    Człowieku idź dalej w swoich informacjach na temat tego babskiego potwora, zamieszczaj codziennie sprawozdanie jak wielką kupę uwaliła rano Twoja faworyta, mam nadzieję że spotka się to z wielkim "uznaniem" PT Czytelników. Trzeba być nieźle zboczonym, aby lansować coś takiego, no chyba, że tata Grycan płaci Ci niezłe honorarium. Tylko co na to Twój Naczelny?
  • ~Matii
    (2012-07-26 14:30)
    Moim zdaniem odniesie sukces. Ma duże zaplecze finansowe w postaci rodziny, jest "znana" jak widać dobrze się reklamuje. Głównie osoby puszyste boją się pokazywać ciało i ciężko im nadążyć za wysportowaną nauczycielką tańca. Obecnie i w przyszłości ma zapewnionych klientów. Jak widać Weronika dobrze się odnalazła, ludzie z nią tańczą. Z każdym tańcem będzie coraz silniejsza i wysportowana. Życzę sukcesów!
  • ~R7
    (2012-07-26 14:44)
    straszna trochu..:-)
  • ~gabka
    (2012-07-26 15:06)
    Szczerze, napiszcie kim sa Grycanowie? nie wiem widze tylko ze maja wielki problem z tusza. Powinni cos z tym robic bo to jest niezdrowei no i chyba nie takie piekne