• ~ano
    (2012-07-25 12:27)
    po prostu niesmaczne...
  • ~Ja
    (2012-07-25 12:31)
    A to świnka!
  • ~ekolog
    (2012-07-25 12:32)
    wieloryby spycha sie do morza inaczej na plaży po prostu zdychają

    greenpeace do dziełą bo sie wieloryb męczy i ludzi przy okazji też
  • ~przywalmi
    (2012-07-25 12:45)
    ło matko jak się tak można spaść ma pieniądze wiec ma za co zadbać o siebie na razie koszmarny widok później koszmarne życie za moment kolana się posypią i zostanie wózek
  • ~żyyy
    (2012-07-25 12:47)
    w którym miesiącu ciąży jest panna Grycan??
  • ~Walczak
    (2012-07-25 12:48)
    Grycanka czyli wały tłuszczu od dołu: wał nadszparny podpępczny pępowinowy nadpępczny i wał podbiustny. To te największe. Mniejsze pomijam z litości.
  • ~przywalmi
    (2012-07-25 12:49)
    Jak można używać słowa bryluje raczej przetacza się po plaży Kołobrzegu w jej przypadku mówienie o tańcu to duże nadużycie a tak na marginesie to tatuś musi wywalić dużą kasę na wzmocnienie scen na których chce córunia tańczyć bo się pozarywają jak nic Przestańcie robić dziewczynie krzywdę pokazując jej zdjęcia po gazetach bo durna uwierzy że tak trzeba wyglądać no chyba że tata buli za ten lans
  • ~bodzio
    (2012-07-25 13:05)
    z tym tancem ...to zart ?
  • ~socialban
    (2012-07-25 13:39)
    aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ratunku.
  • ~krzysztof
    (2012-07-25 14:07)
    kaszalot
  • ~mia
    (2012-07-25 14:10)
    robicie sobie kpiny z czytelnika?
  • ~Polonus
    (2012-07-25 14:16)
    Szybciej byloby ja przeskoczyc niz obejsc.
  • ~pytanko
    (2012-07-25 14:52)
    Powinno się odbierać prawa rodzicielskie za takie utuczenie dziecka! Przecież taka tusza to murowanych kilka chorób!
  • ~lili
    (2012-07-25 15:12)
    nie powinna się pchać na afisze - jeśli ktoś skojarzy to z lodami grycan - to sprzedaż spadnie na pysk - tak kończy się miłość do słodkości ???
  • ~milosnik_szpagatu
    (2012-07-25 15:15)
    widzialem ja jak po 10 minutach udawania tanca (bo inaczej tych drgawek nazwac nie sposob), w przerwie opierdo...la w pobliskiej budzie przy deptaku 7 hot-dog'ow i paczke drazy owocowych!! Wlasnym oczom nie wierzylem ze to wszytko mozna bylo zechlac w ciagu niespelna 5 minut!!! Dziewczyna lykala kesy jak tuczony na uboj indor! OHYDA!
  • ~Moher 1
    (2012-07-25 16:06)
    Grycanka jest tancerką, Bartoszewski jest profesorem, Tusk jest premierem, Komorowski jest prezydentem Wałęsa jest mędrcem, ***** pachnie lawendą a wy jesteście młodzi, wykształceni i z dużych miast.
  • ~cookies9
    (2012-07-25 16:50)
    Moher 12012-07-25 16:06

    "Grycanka jest tancerką, Bartoszewski jest profesorem, Tusk jest premierem, Komorowski jest prezydentem Wałęsa jest mędrcem, ***** pachnie lawendą a wy jesteście młodzi, wykształceni i z dużych miast"

    ...a JaroZbaw Kaczyński mężem stanu:-).
  • ~marcelek
    (2012-07-25 16:59)
    ale pikne, to na tych lodach tak się odkuły. Smacznego!
  • ~marianka
    (2012-07-25 17:01)
    czy ona siebie nie widzi jak wyglada,Zamiast tych wystepow artystycznych, powinna wziac sie za diete. Skad inad ciekawe ze ona niby tanczy i ciagle ma taka nadwage. Nie spala kalorii. To m oze byc jakas choroba. A normalna kochajaca matka powinna pomoc corce a nie wystawiac jej na posmiewisko.
  • ~beatrice
    (2012-07-25 17:06)
    I po co takie glupie tytuly " blyszczy na plazy"? Ona raczej straszy i smieszy. Juz sobie wyobrazam reakcje wspolplazowiczow. A tak wlasciwie to szkoda mi tej dziewczyny. A moze rodzice chca jej jakos wynagrodzic ten problem otylosci. Lepiej zajeliby sie jej dieta, ewentualnie zdiagnozowaniem czy nie ma naprawde jakiegos schorzenia. Za pare lat ona zaplaci ciezko za taka nadwage.Matka zupelnie nieodpowiedzialna nimfomanka.