• ~rikris
    (2012-06-12 13:50)
    ad.: "Zapewne ma to związek z jej sytuacją finansową - sama wychowuje dwójkę malutkich dzieci. "

    Tatuś też powinien łożyć na wychowanie dzieci. Sądy są zbyt pobłażliwe i bezradne w orzekaniu i egzekwowaniu zobowiązań alimentacyjnych!
  • ~tatuś
    (2012-06-12 14:41)
    Tatuś (czytaj autor komentarza) płaci regularnie alimenty, całkiem nie małe. Nie wystarcza to jednak abym mógł częściej widywać moją córkę. Dlaczego się wyprowadziłem może się spytacie? Bo żona traktowała mnie gorzej jak psa. Jak tylko zobaczyła jak bardzo zależy mi na dziecku, jak tylko zdała sobie sprawę że dla córki zrobiłbym wszystko zaczęła metodycznie mnie gnoić. W końcu aby nie doszło do tragedii wyprowadziłem się. Dodam tylko że przede mną już jednego ojca swego dziecka wykończyła w podobny sposób. Teraz walczę o córkę, ale szanse mam marne.
    Sądy nie są pobłażliwe (czytaj: http://nocotytato.org.pl/alimenty/alimenciarz-sie-szybko-wykonczy/#.T9c2vbU0O5I) - to oczywiście skrajność, ale ordynarna stronniczość Sądów Rodzinnych jest legendarna. Sam jej doświadczam. ~rikris zanim coś napiszesz, proszę, zorientuj się w temacie.
  • ~Drzazga 101
    (2012-06-12 21:50)
    O Matko, powinien być wydany taki ukaz, że jak KOCHANY tatuś, który oszalał na punkcie jakiejścić baby i rzuca żonę przynajmniej z jednym dzieckiem, to się go kastruje. Humanitarnie, czyli chemicznie, jak w odniesieniu do pedofilów zaproponował to onegdaj McDonald.
    Hej !-
  • ~zona
    (2012-06-12 23:33)
    hmmm...tak bylaby porzucona zona...dzieci z formalnego zwiazku. a tak?
    kobiety szanujcie sie...facetom z wolnego zwiazku latwiej zwiac...Zona to nie kochanka, albo utrzymanka!!!
  • ~tatuś
    (2012-06-13 07:05)
    Drogie Panie tu nie ma nic do rzeczy czy to są dzieci z formalnego czy nieformalnego związku. Jeżeli tylko Pani Zając zechce sąd w trybie ekspresowym przyzna jej alimenty. Nie bronie jej faceta. Powinien sam zadeklarować i wywiązywać się ze swych zobowiązań. Nie wiem jak to z nimi jest tak na prawdę. Wy też nie wiecie to dlaczego wykrzykujecie hasła o kastracji. Jeżeli kastrujemy Panów za zdradę to co ucinać Paniom gdy to one znajdą sobie młodszy model? Z tego co słyszę to coraz częstszy przypadek. Co robić z kobietami, które czerpią satysfakcje w upadlaniu swoich mężczyzn a tym samym mordują własne małżeństwo pozbawiając jednocześnie dziecko ojca. Wyprowadziłem się od ex prawie trzy lata temu, ale dotąd jak spojrzę na kobietę to mnie po prostu odrzuca. Wiem że większość z Was Drogie Panie jest w porządku ale ten 1% waszej populacji w osobie mojej, jeszcze, małżonki urządził mi piekło na ziemi i nie wiem jak długo będę z daleko posuniętą rezerwą podchodził do kobiet.
  • ~po
    (2012-06-13 08:52)
    Tysiąc kobiet wychowuje samotnie dzieci. I pewnie większość nie ma takich alimentów.
  • ~macho
    (2012-06-13 08:53)
    Jak nie spełniała małżeńskich obowiązków to ją rzucił ! I tyle. To samo czeka większość kobitek które nie spełniają małżeńskich obowiązków albo robią to z łaską. Facet zawsze znajdzie sobie taką która mu da. Brawo Mikołaj ty tez masz prawo do szczęścia !
  • ~zuza
    (2012-06-13 09:11)
    A ja mysle ze duzo winy Agnieszki Wlodarczyk powodzenia mam nadzieje ze ona kiedys zostanie tez porzucona .
  • ~izis
    (2012-06-28 22:23)
    macho jestes zwyklym kundlem