Warszawa
Reklama

Stuhr, Cielecka, Ostaszewska, Janda, Herbuś i mocne słowa córki Tomasza Lisa. Gwiazdy protestują ws. sądów

19 lipca 2017, 16:46
Stuhr, Cielecka, Ostaszewska, Janda, Herbuś i mocne słowa córki Tomasza Lisa. Gwiazdy protestują ws. sądów
Instagram
"Wprawdzie są wakacje, imprezy, leczenie kaca i inne atrakcje, ale ze jak ktoś zaczyna nam serwować rządy dyktatorskie trzeba rzucić wszystko i wyjść na ulice?! Czy wiecie kim jest Władysław Frasyniuk, Leszek Balcerowicz? Czy wiecie ze dzisiejsze wyjście pod sejm nie jest bitwa o sądy tylko o wymiar sprawiedliwości?" - napisała na Instagramie Pola Lis. Nie ona jedna zamieściła zdjęcie wykonane w czasie protestów przeciwko reformie sądownictwa forsowanej przez PiS. Przed Sejmem, a później przed Pałacem Prezydenckim pojawiło się wiele znanych twarzy.
Reklama
Reklama
Zapisz się na newsletter
Najważniejsze wydarzenia polityczne i społeczne, istotne wiadomości kulturalne, najlepsza rozrywka, pomocne porady i najświeższa prognoza pogody. To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik.pl. Trzymamy rękę na pulsie Polski i świata. Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!
Zaznacz wymagane zgody
loading
Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich
Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj.
success

Potwierdź zapis

Sprawdź maila, żeby potwierdzić swój zapis na newsletter. Jeśli nie widzisz wiadomości, sprawdź folder SPAM w swojej skrzynce.

failure

Coś poszło nie tak

Oceń jakość naszego artykułu

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna

Powiedz nam, jak możemy poprawić artykuł.
Zaznacz określenie, które dotyczy przeczytanej treści:
Reklama
Zobacz
Reklama