Reklama
Reklama
Warszawa
Reklama

Polskie gwiazdy wspominają Jana Kulczyka: Człowiek pełen uroku, pełen wdzięku

1 sierpnia 2015, 08:10
Agnieszka Popielewicz wspominała Jana Kulczyka w rozmowie z "Super Expressem": "Miałam przyjemność zawodowo kilka razy spotkać pana Jana, pamiętam dobrze nasze spotkanie w Katowicach. Był bardzo uśmiechnięty, życzliwy dla młodych ludzi, opowiadał wtedy o nowy, programie stypendialnym i miał z tego dużą radość. Bardzo wierzył w możliwości u nas, w Polsce, i dlatego tak chciał, żeby młodzi zostawali w naszym kraju."
Agnieszka Popielewicz wspominała Jana Kulczyka w rozmowie z "Super Expressem": "Miałam przyjemność zawodowo kilka razy spotkać pana Jana, pamiętam dobrze nasze spotkanie w Katowicach. Był bardzo uśmiechnięty, życzliwy dla młodych ludzi, opowiadał wtedy o nowy, programie stypendialnym i miał z tego dużą radość. Bardzo wierzył w możliwości u nas, w Polsce, i dlatego tak chciał, żeby młodzi zostawali w naszym kraju." / AKPA
Kilka dni temu polską opinią publiczną wstrząsnęła wieść o śmierci Jana Kulczyka. Znany biznesmen był również mecenasem kultury i sportu i przyjacielem wielu gwiazd. Oto, jak pożegnał go polski show biznes.
Reklama
Reklama
Tematy:
Kinga Rusin gwiazda pożegnanie Agnieszka Popielewicz Maryla Rodowicz Jan Kulczyk

Powiązane

Reklama

Komentarze(3)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
 • HwwD
  2015-08-01 16:29:47
  Handlowal kradzionym towarem, fantastyczny, pełen uroku, pełen wdzięku PASER.
  0
 • dobry ziom
  2015-08-05 17:13:33
  Jego cały majątek powinien być zlicytowany i oddany Polakom. Na przykład w formie pomocy chorym dzieciom lub dopłat lub darmowych lekarstw dla osób starszych. Nie zapominajmy, ze dorobił się na tym, co my Polacy wypracowalismy. Doił państwo i Polaków niemiłosiernie. Kupił sobie wizerunek filantropa. Mówią, ze był eeewizjonerem, byc moze, tylko dlaczego za nasze pieniądze. Nic do niego nie mam jako do człowieka, wieczny odpoczynek racz mu dać panie.
  0
 • taki jeden
  2015-08-06 23:33:13
  Fantastyczny, pełen wdzięku to był dla dziewczyn jego portfel... A w jaki sposób go wypchał - to już dziewuch nie obchodziło... Kombinator, cwaniak, przekręciarz...
  0
Reklama

Zobacz więcej

Reklama