Tatą Marysi jest płetwonurek, Jerzy Błaszczyk.
/
Facebook
Martyna Wojciechowska jako dumna mama, co jakiś czas pokazuje na portalu społecznościowym zdjęcia swojej córki. Marysia ma już 7 lat i staje się coraz bardziej podobna do swojej pięknej mamy. Zobaczcie ich wspólne zdjęcia.
Na ogol dzieci sie nie pokazuje na forum publicznym, wylaczajc sytuacje kiedy to matka chce sie zaprezentowac lub przypomniec publice.To nie ladnie, glownie dla dziecka.
Martyna Wojciechowska podobnie jak jak inne sthury czy szczury celebryckie wypowiada się na tematy o których zbyt mało wie lub jest pod wpływem opozycyjnych sabotażystów.
Benedykt z Olsztyna
Zawsze jak widzę mamę z córką to się zastanawiam, która jest ładniejsza. Tym razem zdecydowanie mama. Te piękne oczy czy one mogą kłamać, o nie. Cudowny uśmiech i cudowne usta gotowe do pocałunku. Tylko Martynka.
Komentarze (11)
Pokaż:
NajnowszePopularneNajstarszePyzate dziewczątko i tyle !