Warszawa
Reklama

Celebrytki pobiegły w sukniach ślubnych [FOTO]

15 września 2014, 10:19
Każda uczestniczka biegu, musiała zapłacić wpisowe, w wysokości 50 zł. Dochód ze sprzedaży biletów zostanie przekazany na rehabilitację Julii Trol, podopiecznej Fundacji Dzieciom "Zdążyć z pomocą".
Każda uczestniczka biegu, musiała zapłacić wpisowe, w wysokości 50 zł. Dochód ze sprzedaży biletów zostanie przekazany na rehabilitację Julii Trol, podopiecznej Fundacji Dzieciom "Zdążyć z pomocą". / AKPA
Piękne białe suknie ślubne a na nogach ... buty do biegania. W zorganizowanym na warszawskiej Agrykoli, charytatywnym Biegu w sukniach ślubnych, wzięły udział także popularne celebrytki. Zobacz, jak zaprezentowały się w tych nietypowych stylizacjach.

Oceń jakość naszego artykułu

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna

Powiedz nam, jak możemy poprawić artykuł.
Zaznacz określenie, które dotyczy przeczytanej treści:

Powiązane

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję

Reklama
Reklama
Reklama
Zobacz
Reklama