Reklama
Reklama
Warszawa
Reklama

Justin Timberlake usidlony. Oto jego piękna żona

22 października 2012, 11:25
Włoskie media informują, że państwo młodzi i ich goście świętowali zawarcie małżeństwa nad samym morzem, a uroczyste, otoczone kordonem bezpieczeństwa przyjęcie zakończyło się pokazem sztucznych ogni. Na stołach królowały specjały z Apulii, wśród nich rozmaite sery, oliwki i miejscowe wina. Nowożeńcom dopisała również pogoda. Letnie upały zachęciły gości do zabaw nad morzem i pływania na żaglówkach. Według włoskiej prasy na ślub para gwiazd wydała około 6,5 miliona dolarów, co jest jednym z rekordów w świecie show-biznesu.
Włoskie media informują, że państwo młodzi i ich goście świętowali zawarcie małżeństwa nad samym morzem, a uroczyste, otoczone kordonem bezpieczeństwa przyjęcie zakończyło się pokazem sztucznych ogni. Na stołach królowały specjały z Apulii, wśród nich rozmaite sery, oliwki i miejscowe wina. Nowożeńcom dopisała również pogoda. Letnie upały zachęciły gości do zabaw nad morzem i pływania na żaglówkach. Według włoskiej prasy na ślub para gwiazd wydała około 6,5 miliona dolarów, co jest jednym z rekordów w świecie show-biznesu. / AP / Steven Senne
Jedna z najgorętszych par Hollywood - piosenkarz Justin Timberlake i aktorka Jessica Biel wzięli w piątek ślub w Apulii na dalekim południu Włoch. Wśród weselnych gości nie brakowało i osobistości świata show biznesu .
Reklama
Reklama

Powiązane

Reklama

Komentarze(0)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
    Reklama

    Zobacz więcej

    Reklama