Pierwsze medialne doniesienia o nowej kobiecie w życiu Edwarda Miszczaka pojawiły się pół roku temu. Pudelek poinformował wówczas, że szef TVN jest ze wzajemnością zakochany w aktorce Annie Cieślak.

Reklama

Plotka ta rozgrzała plotkarskie media do czerwoności, sami zainteresowani jednak nie chcieli jej komentować. Kilka dni temu zaś pojawiły się kolejne doniesienia mówiące o tym, że Edward Miszczak oświadczył się ukochanej, a ona powiedziała "tak".

W końcu medialny szum zrobił się tak duży, że dyrektor TVN postanowił przerwać milczenie. W wywiadzie udzielony "Newsweekowi" przyznał, że jest zakochany:

Teraz mam okres prywatnej radości, po śmierci żony mam nową partnerkę i jestem z nią bardzo szczęśliwy. To zmienia życie. Mam też ciągle świetne relacje z dorosłymi synami. A pracę mam cudowną - stwierdził.

Edward Miszczak jest wdowcem. W lutym 2019, po długiej walce z chorobą zmarła jego żona Małgorzata Miszczak, z którą ma dwóch synów. Anna Cieślak zaś przez pewien czas była zaręczona z aktorem Przemysławem Wyszyńskim. Związek nie przetrwał jednak próby czasu.

Reklama