Iwona Cichosz to Miss Świata Głuchych z 2016 roku i aktorka serialu Leśniczówka, znana również widzom "Tańca z gwiazdami", w którym wzięła udział trzy lata temu.

Reklama

Ponieważ należy do nielicznego grona celebrytek, które bardzo chronią swoją prywatność, o fakcie, iż spodziewa się dziecka poinformowała dopiero w połowie ciąży. Na swoim Instagramie chętnie publikowała zdjęcia z rosnącym brzuszkiem i dzieliła się z fanami refleksjami na temat oczekiwania na dziecko. Jak zapewniła w jednym z postów, okres ciąży był dla niej bardzo łaskawy:

Tak bardzo jestem wdzięczna, że moje ciało dobrze znosi ciążę 🙏🏻 Żadnych mdłości, ani nic z tych rzeczy w pierwszym trymestrze nie miałam. Nie czułam, żeby ciąża mi przeszkadzała w codziennych czynnościach, większość dni miałam dużo energii i siły. Ale 9 miesiąc już powoli każe mi zwolnić tempo

Wczoraj zaś na swoim profilu opublikowała zdjęcie z maleństwem, które jak się okazuje, przyszło na świat już kilkanaście dni temu:

Nasze wszystko 🥰 Nasz piękny, najdroższy synek przyszedł na świat 17 lipca o 13:36 - Antoni ♥️

Pod zdjęciem posypały się gratulacje, również od znajomych ze świata show biznesu, w tym od Bartka Kasprzykowskiego, Agnieszki Kaczorowskiej, Sarsy i Agnieszki Sienkiewicz.