Półtora roku temu Anna Mucha zakończyła wieloletni związek z ojcem swoich dzieci, Marcelem Sorą. Para rozstała się w pokoju i utrzymuje ze sobą przyjacielskie relacje. Jakiś czas temu media donosiły, że były partner aktorki ma już nową ukochaną. Teraz okazuje się, że również w życiu Anny pojawiła się nowa miłość.

Reklama

Kilka dni temu paparazzi przyłapali Muchę na randce z tajemniczym mężczyzną. Para zjadła kolację w modnym, warszawskim lokalu, a następnie, trzymając się za ręce udała się na spacer. Towarzysz nie szczędził Annie Musze czułych gestów. Do dzisiaj, tożsamość nowego wybranka aktorki była tajemnicą, jednak Pudelkowi udało się dowiedzieć, kim jest mężczyzna.

Okazuje się, że Anna Mucha związała się z serialowym aktorem Jakubem Wonsem. Para poznała się już kilka lat temu, ale wówczas oboje byli w innych związkach. Kiedy zostali singlami, okazało się, że łączy ich coś więcej niż wspólny zawód.

Nowy wybranek Anny Muchy znany jest widzom serialu "Klan", gdzie wciela się w postać Roberta. Jakub Wons przez 10 lat był mężem aktorki Hanny Konarowskiej, z którą ma córkę. Jego ojcem jest aktor Grzegorz Wons.