Swoją medialną popularność Paula Tumala zawdzięcza wystąpieniu w teledysku do hitu Donatana i Cleo "My Słowianie" oraz zakończonemu już związkowi z Marcinem Gortatem. Ostatnio jednak było o niej głośno za sprawą bliźniaczej ciąży, którą bardzo chętnie relacjonowała w swoich mediach społecznościowych.

Reklama

Dziś na swoim Instagramie Tumala poinformowała, że już urodziła. Przy tej okazji zdradziła także, że dla córek wybrała imiona Nadia i Anastazja:

Cześć kochani, dokładnie dwa dni temu o godz 10:33 i 10:35 przyszły na świat moje dwa największe skarby. Dziewczynki są bardzo silne, pomimo tego, że są wcześniakami. Przede mną i moim ukochanym najpiękniejsza, a zarazem najtrudniejsza przygoda w życiu. Trzymajcie za całą Naszą czwóreczkę kciuki i życzcie proszę nam dużo zdrówka. Anastazja, Nadia, Ja i Karol pozdrawiamy z najlepszego miejsca w Warszawie - Samodzielny Publiczny Dziecięcy Szpital Kliniczny(WUM) w Warszawie i wysyłamy mnóstwo pozytywnej energii!

Trzeba przyznać, że Paula Tumala zdecydowała się na dość oryginalne imiona. Czyżby tuż przed porodem zaczytywała się dziełach mistrzów rosyjskiej literatury?