Korwin Piotrowska miażdży nowy film Sochy: To jest złe, głupie, nieśmieszne, fatalnie grane

Na ekrany weszła właśnie nowa polska komedia romantyczna z Małgorzatą Sochą w roli głównej. Karolina Korwin Piotrowska stanowczo odradza jednak wizytę w kinie.

wróć do artykułu
  • ~Tttty
    (2019-12-05 13:50)
    Trudno się z tym nie zgodzić ...ale Ta brzydula Korwin krytykuje z zasady wszystko i wszystkich Ciekawe czy czyta krytyki o sibie Tak na marginesie antypatyczna kobieta
  • ~Jale51
    (2019-12-05 09:14)
    Oh!, gdyby ten film był promowany przez TVN-u to byłby OK. A tak nawiasem, kto to jest "ona" Piotrowska, to ta od Piotrolożki?
  • ~Ramon
    (2019-12-04 05:03)
    Niestety Socha nie jest wybitna aktorka a wszystkie role wychodzą jej podobnie nawet reklamę z nią trudno znieść a co dopiero 2 godzinny film niestety takich mamy teraz aktorów
  • ~Anaruk, nieślubny syn Centkiewicza
    (2019-12-03 18:04)
    Prawie o całej polskiej produkcji filmowej można by to powiedzieć/napisać. I co ? I nic. Poza tym Polacy nie umieją robić dobrych filmów w przeciwieństwie do np.Czechów czy Rosjan.
  • ~zb
    (2019-12-03 01:30)
    Jeśli widzę tekst" komedia romantyczna" to napewno nie oglądam. Kiedyś próbowałem obejrzeć parę takich komedii, tragedia, ani to było romantyczne, ani śmieszne. Byle filmik nazwą komedią żeby ludzie przyszli, ale dodają" romantyczna" żeby się nie zdziwili jak nic do śmiechu nie będzie.
  • ~Świetlik
    (2019-12-02 23:26)
    Nie ma lepszej reklamy filmu niż taka właśnie krytyka. Brawo za pomysł. Tylko mógł to powiedzieć jednak ktoś bardziej znany.
  • ~eettii
    (2019-12-02 22:55)
    ten zylber co za artysta ?
  • ~Misio.,,,,,,,,,,,,.,
    (2019-12-02 21:16)
    Jak jest głupi scenariusz , to trudno z gniota zrobić dobry film. Ponadto z komedii romantycznej nie można zrobić dobrego filmu co do zasady, a praktyka pokazuje ,że to nie jest polska specjalność. Pozostaje pytanie, po co robi się takie filmy w Polsce? Dla szybkiej kasy , ponadto takie filmy są tanie w produkcji i nie wymagają wysiłku od żadnej ze stron.
  • ~????
    (2019-12-02 17:42)
    A co to za jedna ta Korwin Piotrowska !!! Komedia marna, a ta pewnie z TVNa albo z Jude Zeitung ?
  • ~marky
    (2019-12-02 17:21)
    Jak rzadko kiedy przyznaję jej rację, ale to nic dziwnego, to co napisała można odnieść do 90% polskich komedii romantycznych.