Minge krytykuje Nergala za deptanie obrazu Matki Boskiej: A może by tak Mahometa wizerunek?

Nergal przyzwyczaił opinię publiczną do swoich prowokacji na tle religijnym. Są jednak tacy, którzy wciąż dają się złapać w jego pułapki i z oburzeniem komentują kolejne akcje muzyka. Ostatnio kilka słów na jego temat napisała Ewa Minge.

wróć do artykułu
  • ~Adam M
    (2019-12-02 10:38)
    Ten Nergal to jakiś niedorozwój.
  • ~Kasia
    (2019-12-02 11:34)
    to jest prosta zasada, skoro nic o nas nie mówią, to zróbmy coś kontrowersyjnego i głupiego nergal jest już dawno skończony, facet nie ma jaj, żeby zrobić to samo z mahometem, więc bez sensu jest go podpuszczać, to człowiek wypalony i medialnie nieopłacalny będzie prowokował katolików, bo tak jest najprościej, zdobyć chociaż odrobinę uwagi
  • ~Jadwiga
    (2019-12-02 11:40)
    Brawo Pani Minge.Więcej katolików powinno bronić naszej religii.Polacy głowa do góry.Nie dajmy poniżać naszej WIARY
  • ~Doda
    (2019-12-02 11:51)
    Swietnie sobie radza w Stanach
  • ~Ggh
    (2019-12-02 12:56)
    Ktoś go kropnie
  • ~Mazguła
    (2019-12-02 13:06)
    Je..ć Frasyniuka, kulturalna ścieżka zdrowia dla ******a !!!
  • ~Goral
    (2019-12-02 13:10)
    A kto to jest ten negral? Co to za pajac? Dlaczego to zrobił? Jak go spotkam ja ulicy przyłożę mu mojego buta w to samo miejsce zobaczymy jaki filozof z niego
  • ~widzimy upadek czlowieka
    (2019-12-02 13:12)
    podpisal cyrograf za zycie wiec jego boss domaga sie takich bluznierstw
  • ~sk
    (2019-12-02 13:54)
    Brawa dla p. Minge!!!!
  • ~Pozdro
    (2019-12-02 14:04)
    To, co robi ten niejaki Nergal jest po prostu głupie i mega słabe. Bogu, czy zbawionym Świętym niczego on nie zrobi, pewnie patrzą ze smutkiem, jak jedno z miliardów stworzeń pogrąża się w głupocie. Chrześcijanin powinien wytrwale modlić się za głupca, by ten po prostu zmądrzał :) Zawsze jest jakaś nadzieja.
  • ~????
    (2019-12-02 14:09)
    Dajcie sPOkój Nergalowi, czy goryl może obrazić człowieka ?
  • ~Konsekwencja
    (2019-12-02 14:26)
    Gdyby wstawił na instagramn foty, na których w jego klopie jako wieszak na papier toaletowy służy menora, to może by świat artystyczny poruszył. Plucie na katolików jest już zwyczajnie zgrane, nudne, skopiowane powielane, mocno wyeksploatowane.
  • ~Paradoks.
    (2019-12-02 16:58)
    To co się czyta w komentarzach to idealny przykład na paradoks. Istota atakuje symbole określonej religii a tym samym wzmacnia wyznawców tej religii w wierze. Ta własnie istota, paradoksalnie wierzy najmocniej w to że Bóg i jego Matka są tak ważne i poświęca im swoje życie "depcząc jej wizerunek, a tym samym " zwraca na nie uwagę ludzi" Niech czyni więcej takich happeningów, a ludzie będą wielbić Boga" Gdyby on nie miał w sobie wiary to on by nawet żadnym zmysłem, działaniem nie zainteresował by się takim happeningiem Cechowała by taką istotę np. OBOJĘTNOŚĆ, itp Pisząc to też czynię paradoks gdyż tak naprawdę to mnie nic nie interesuje co czynią creatury ludzkie. Warto być człowiekiem.
  • ~CzystaBrudnaPrawda
    (2019-12-02 17:18)
    Jaki z niego słaby pseudoczłowiek masakra. Nie ważne kto w co wieży tylko jaki jest. Tu nie chodzi o księży i papierzy, to tylko ludzie a i czasami także nie. Myślę iż jeśli mu to przeszkadza to niech nie zawraca sobie głowy tym i już. Jak nie będzie mu się podobała marka danego auta to co spali fabrykę? Szkoda gadać iż osoby w tym wieku czasami zamiast dorosnąć tylko urosły. Kolejna sprawa to czy jest byt tu uważam najlepsza jest filozofia aby sobie na to odp. Niech przeczyta ksiazke ,,Świat Zofii,, Tak czy owak wszystko wskazuje iż zawsze jest coś z czegoś chodźmy fizycznie i wszystko wskazuje iż byt jest jak by co tam nie zwać.
  • ~Marxiu
    (2019-12-02 18:39)
    Ten tchórz nie zrobi tego, o czym mówi Pani Minge. Ten pajac w kalesonach schowa się za tęczową flagą i tzw. wolnością słowa. To nie jest prawdziwy facet
  • ~Obserwtor
    (2019-12-02 19:11)
    Nergala powinien zbadać zespół psychiatrów i zamknąć w domu bez klamek.
  • ~mnóstwo
    (2019-12-02 21:21)
    katolickiej miłości w komentarzach
  • ~sorki Suwerenie
    (2019-12-02 21:22)
    kochany, ale bluzganie Nergala go tylko bawi, uwierzcie jak wierzycie w Maryjkę
  • ~bóg
    (2019-12-02 21:24)
    miał starą? wolne żarty
  • ~drzewniej
    (2019-12-02 21:26)
    jak parobki na polu Diaboła zobaczyli, to był wielki raban, oj był... ale dziś? byle Nergal oszuka i omami Naród, wygłupem sprowokuje do linczu, ale jaki on Diaboł??