Minge krytykuje Nergala za deptanie obrazu Matki Boskiej: A może by tak Mahometa wizerunek?

Nergal przyzwyczaił opinię publiczną do swoich prowokacji na tle religijnym. Są jednak tacy, którzy wciąż dają się złapać w jego pułapki i z oburzeniem komentują kolejne akcje muzyka. Ostatnio kilka słów na jego temat napisała Ewa Minge.

wróć do artykułu
  • ~paweł
    (2019-12-05 05:55)
    Za podeptanie wizerunku Machometa mógłby nie dożyć do nastepnej płyty,a tak może się popisywać
  • ~Lutujący Lutek
    (2019-12-04 16:20)
    Chętnie zalutowałbym Nergalowi baniak ale nie lubię być ciągany po sądach.
  • ~333 m.
    (2019-12-03 16:54)
    NERGAL ! - czy jesteś w stanie na stare lata zmądrzeć wreszcie?. Przyciągaj ludzi mądrością a nie głupotą , obawiam się tylko, że mądrość jest dla ciebie czymś nieosiągalnym!
  • ~sak
    (2019-12-03 16:02)
    Z takimi jak Nergal ,trzeba rozmawiać tak jak Pani Ewa - merytorycznie ! To tchórz i nie odpowie na Pani pytanie ! Robi takie rzeczy wtedy ,kiedy czuje się bezkarny i niezagrożony, TCHÓRZ !
  • ~Kasiul
    (2019-12-03 12:34)
    Mocne słowa, ale treść przemawiająca. Brawo Pani Ewo!
  • ~łukowianin
    (2019-12-03 11:33)
    pan Nergal musiałby miec jaja żeby z profanować Mahometa, a że ma tylko wydmuszki to wyżywa się na Maryi- to takie męskie w jego wydaniu
  • ~666
    (2019-12-03 08:20)
    Co Nergal ma wspolnego z Mahometem, dlaczego zdaniem Minge ma sie na nim wyzywac? Ten kraj toczy radykalna katolska zaraza, a nie radykalni muzulmanie.
  • ~Teresa nauczyciel
    (2019-12-03 07:49)
    Mahometowi nie robi się wizerunków. Islam i Judaizm zakazuje wykonywania podobizn Boga i ludzi z nim związanych uznając to za bałwochwalstwo. Chrześcijaństwo a właściwie katolicyzm przejęło ikonografię z pogaństwa a w VII wieku próbowano nawet przeciwstawiać sie tej tendencji - okres tkz. obrazoburstwa. protestanci odeszli od kultywowanego w katolicyzmie i prawosławiu czczeniu obrazów i chwała im za to.
  • ~z
    (2019-12-03 06:21)
    Pyszna riposta. Brawo pani Ewo!
  • ~czacha dymi, ciepla rura, miekka coraz bardziej...
    (2019-12-03 04:33)
    jeden depcze, drugi ******** trzeci jezdzi po pijaku, ten bez swiatel na komarku ledwo uciekl z piachu, ten bez prawka juz na pasach, tamten bez dowodu , myslal ze to on jest ten wiracha i walil do przodu.tamten weksle popodrabial, tej auto zabrali , wsiem po rowno czacha dymi, juz jech diabli wziali.
  • ~antyPiterek
    (2019-12-03 04:02)
    performance Nergala niezbyt lotny
  • ~antyPiterek
    (2019-12-03 03:39)
    Psychika u Nergala zaczyna doganiac jego stan fizyczny
  • ~a co tej rudej
    (2019-12-02 21:49)
    Mahomet zawinił? xD postać historyczna, w odróżnieniu,.,.
  • ~Monika 77
    (2019-12-02 21:42)
    ale przecież w religii muzułmańskiej nie ma wizerunku Mahometa....
  • ~Muslim
    (2019-12-02 21:37)
    Muzułmanie już by go zabili a chrześcijanie to mieczaki. No Panowie z PiS pokażcie że potraficie bronić wiary. Zróbcie z nim to co muzułmanie. Nawroccie go ha ha. Nergal to śmieć.
  • ~kim jest
    (2019-12-02 21:29)
    ta ruda pinda, robiąca szum na Matce Boskiej?
  • ~drzewniej
    (2019-12-02 21:26)
    jak parobki na polu Diaboła zobaczyli, to był wielki raban, oj był... ale dziś? byle Nergal oszuka i omami Naród, wygłupem sprowokuje do linczu, ale jaki on Diaboł??
  • ~bóg
    (2019-12-02 21:24)
    miał starą? wolne żarty
  • ~sorki Suwerenie