Maryla Rodowicz: Czuję się po 30 latach oszukana, bo mąż odszedł do 40 lat młodszej kochanki

Maryla Rodowicz i Andrzej Dużyński weszli na prawdziwą wojenną ścieżkę. Piosenkarka zdradziła właśnie mediom, że mąż zostawił ją dla dużo młodszej kochanki. On zaś zapowiada, że będzie musiał pozwać swoją żonę.

wróć do artykułu
  • ~Jadwiga L.
    (2019-12-02 10:00)
    Pani Marylo - co tam samochód ?! Życie mija, niebawem karawan.
  • ~CO ZA TUPET
    (2019-12-02 10:53)
    Pani Rodowicz niech Pani nie wali głu...pa i robi siebie ofiarę prosił mąż by Pani nie publikowała swojej biografii i o swoich byłych eks, brakowało Pani kasy czy chciała poniżyć męża żaden facet tego nie strawi gdy takie sprawy wychodzą na zewnątrz pretensje może mieć Pani tylko do siebie
  • ~xxxx
    (2019-12-02 12:22)
    Kobieta i bez mężowskich pieniędzy biedna nie jest, będzie miała na szynkę grubo krojoną do chleba, niech nie narzeka. Kulisy rozwodu to jej sprawa, nikogo to nie obchodzi.
  • ~gorzki
    (2019-12-02 10:36)
    O co te pretensje?? Przecież w elicie taki styl życia to norma. Niech pani Maryla włączy TV i zobaczy, co podsuwa się do oglądania naszymi głupszym rodakom.
  • ~Bingo
    (2019-12-02 12:06)
    Maryla zlituj się nad nami, zejdź ze sceny.
  • ~gitarowiec
    (2019-12-02 12:24)
    ale wredna baba! potrafi podskakiwac na scenie jak wariatka, to jej sprawa , gdy publicznie oczernia bezbronnego bylego ... zdradzajac go non stop bez pardonu dla jakiegos czerwonego dupka to juz sprawa publicznego sadu - powiem tak ,twojego scenicznego koszmaru mam dosc!! znikaj babo w sina dal !
  • ~Zdzisek.,,,,,,,,,,,,,,...,,,.,
    (2019-12-02 12:48)
    Może facet chciał mieć przy sobie kobietę , a nie grającą szafę w odbiorniku TV.
  • ~Artur
    (2019-12-02 12:36)
    Odszedł bo ta młoda nie cuchnie moczem. Ma naturalne zęby. Nie jest pomarszczona . Ma kasę więc zmienił na nowy model. To normalne i nie winie faceta. Cały czas skrzeczaca go obraża ale chce jeździć jego furą. Cyrk.
  • ~Masza
    (2019-12-02 11:43)
    Osobiście uważam, iz obecność tej osoby w showbiznesie po 89, to jakiś chichot ponurej komunistycznej historii,
  • ~RollingStone
    (2019-12-02 13:43)
    A co - miał wybrać starszą ? Każda następna musi być młodsza, to przecież oczywiste.
  • ~Rachmistrz
    (2019-12-02 15:01)
    A ilu facetów "zaliczyła" szanowna Pani?
  • ~..Krystyna.z.Agencji..
    (2019-12-02 15:26)
    Brak dekomunizacji sprawil, ze musimy byc codziennie karmieni komunistycznym lajnem.
  • ~Babcia Cecylia..,,,,...,
    (2019-12-02 12:57)
    Pani Marylo niech Pani dalej śpiewa, jest pani wielka. Daje nam Pani wiarę i dodaje sił , brawo.
  • ~W Polske mosci panowie , w Polske
    (2019-12-02 16:11)
    Pani Marylko nasz poetka ( podobno czlonek PZPR ) pisala "dobra rada dla tych, ktorzy sie starzeja, niech zacisna zeby i z zycia sie smieja...." Zgodnie z ta rada ,niech pani robi skandale, upija sie ,rozneglizowuje ,zmienia kochankow. Bedzie wesolo.
  • ~kuba
    (2019-12-02 16:44)
    skakała fikała i sie ses--ła bec i co jej na sarosc torba i kij a była mozliwa nawet jaroszewicz o daniel szalleli - głupieli nieeee ?
  • ~ktos
    (2019-12-02 16:24)
    Wymienil na lepszy model, jak wiele lat temu spiewala pewna feministyczna dziunia. Oczywiscie wymiana na lepszy model powinna byc zastrzezona jedynie dla feministycznych dziun, cnie?
  • ~olga
    (2019-12-02 16:56)
    no to sie zapowiada dlugi serial, ja osobiscie uwazam ze Maryla ze zlosci przedobrzyla jak on chcial polubownie zalatwic rozstanie i dawal jej duze fory i sporo kasy , to ona nie i nie Skonczy sie to jak w bajce o rybaku i zlotej rybce jak baba chciala wiecej i wiecej to rybke wkurzyla i zostala z niczym Tutaj maz tez sie w koncu wkurzy i zacznie dzielic wszystko rowno po polowie Nic nie jest wieczne a tym bardziej uczucia , wszystko z czasem wyblaknie
  • ~von Gersdorf
    (2019-12-04 23:18)
    Facet to ******* Powinien wziąć 40 lat starszą.
  • ~ziutek57
    (2019-12-07 14:10)
    Myślałem,że sagi Kazia Marcinkiewicza nikt nie pobije! A tu proszę piosenkareczka dała radę!!!
  • ~Molly Pikon
    (2019-12-02 17:59)
    Czyli rację miał Biskup Kopernik . Czyli lepszy pieniądz , wyparł gorszy pieniądz . !