Szymon Hołownia: Jeden z księży próbował przekroczyć moje granice. Dostał w mordę

Szymon Hołownia należy do grona najbardziej zagorzałych promotorów i obrońców katolicyzmu w Polsce. Mimo to dziennikarz dostrzega grzechy polskiego Kościoła i nie boi się głośno go za nie krytykować.

wróć do artykułu
  • ~kłeseba
    (2019-11-08 09:26)
    to se Hołownia pogadał, takie chuchro i dał księdzu w czape, może pomylił ministranta jak go chciał złonacyć..
  • ~..Krystyna.z.Agencji..
    (2019-11-07 13:44)
    Ty Szymon nie zmyslaj. Chyba wachales wlasne skarpetki.
  • ~ty śm
    (2019-11-07 01:07)
    Jankowski molestował Bolka, a Bolek się tym nie chwali !!!
  • ~hamond
    (2019-11-06 23:58)
    Opinie Pana Szymona, są tak "merytoryczne", "wiarygodne" i tak "katolickie" jak opinie wilka udającego babcię w "Czerwonym Kapturku"....!!!!!!!!!!!!!!! Boże broń nas od takich pseudo katolików z TVN....................................
  • ~Ziuta
    (2019-11-06 20:06)
    Litosci czlowieku : Co jeszcze wymyslisz zeby tylko sprzedac swoja ksiazke
  • ~Tomy
    (2019-11-06 12:50)
    Holownia jestes smutas ,pamietam jak byles w stanach w Polskim kosciele w sterling hgts w Troi to byla zenada Twoich wypocin nie dalo sie sluchac ile zebrales wtedy.
  • ~Aron
    (2019-11-06 10:54)
    Wymysły wiadomo Hołownia parcie na szkło !
  • ~hahaahhhah
    (2019-11-06 09:45)
    Taki dirty harry /z małej litery bo ironicznie :)
  • ~w każdym środowisku jest jakiś Hołownia
    (2019-11-06 09:34)
    Hołownia taki sam PUSTOSTAN jak niejaki Sekielski mają nieodparte parcie na szkło a między USZAMI ODCHŁAŃ
  • ~kiken
    (2019-11-06 08:22)
    Szymon Hołownia należy do grona najbardziej zagorzałych promotorów i obrońców katolicyzmu w Polsce.????? tego z pod znaku tęczy i tvnu, to nie nasz kosciół.
  • ~ściema
    (2019-11-06 08:04)
    Oni obydwaj nie wyszli umysłowo z małolatów, jawią się jako idole ale czego? hołownia że umie zarabiać na swojej katolickości a ten drugi że jego drugie imię to bank i forsa
  • ~ściema
    (2019-11-06 07:53)
    Tak myślałem hołownia wszytsko powie ale jak sam obmacywał młodociane w swoim programie i murzynki w afryce to jest ok?
  • ~dobekmg
    (2019-11-06 07:32)
    Znowu obrażają moje uczucia religijne !! A Boga nie ma !! Kto go widział nich pokaże zdjęcie !!! A kościół to jest jedna wielka d..u..p..a !!
  • ~Zenek123
    (2019-11-06 07:32)
    To ci ale news! Jakaś holownia dał z plaskacza po gębie. Już z facjaty widać ze to mietkie bułki a przypomnieć sie trzeba bo i może książkę ktoś kupi! Co za leszcz!
  • ~Jakiśtam
    (2019-11-06 01:16)
    Czego łajzo nie wymyślisz?- aby tylko Ja, Ja. JA.!!!!!!!
  • ~Nina
    (2019-11-05 20:09)
    Nauczyciele żyli z uczniami, ojcowie spali z koleżankami swoich córek, przyjaciele ciotek całowali po rękach młodzież mrużąc rozmarzone oczy ale przez całe swoje życie nie słyszałam aby jakiś ksiądz molestował kogoś ani podczas religii ani poza nią.
  • ~Żenada
    (2019-11-05 20:05)
    Jak to dobrze ze ksiądz może nie ksiądz chciał objąć może nie tylko, upadł na wersalkę może nie na wersalkę bo czym mógłby pan holownia za pośrednictwem TVN się dzielić
  • ~Tdhi
    (2019-11-05 17:59)
    Szymuś to zagorzały obronca katolicyzmu??? Żart roku :D der dziennik znowu szokuje
  • ~julitka51
    (2019-11-05 17:19)
    litości, to jest denne, mówię tak, pomimo że nie czytałam artykułu - wystarczył mi tytuł - wymiociny
  • ~co nas to obchodzi
    (2019-11-05 15:53)
    a mnie ciotka POcałowała w czoło !