Kuba Wojewódzki pokazuje zdjęcia z wakacji w Izraelu i przyznaje: Jestem wieśniakiem

Kuba Wojewódzki zarówno Halloween, jak i Wszystkich Świętych spędził wypoczywając w Izraelu. Swoimi jesiennymi wakacjami dziennikarz pochwalił się na Instagramie. Internauci jak zwykle nie szczędzili mu słów krytyki.

wróć do artykułu
  • ~xyz
    (2019-11-04 07:59)
    Renesans tego Pana na portalach. Jest takie przysłowie nie pomoże puder, róż .....
  • ~nieskundlony
    (2019-11-04 08:02)
    Zgadzam się z samookreśleniem ,dodalbym tylko slowo g....... wiejskim.
  • ~Artur londyn
    (2019-11-04 08:07)
    Odwiedził ojczyznę. Ohydny typ i z wyglądu i rozumu.
  • ~żuczek
    (2019-11-04 08:17)
    Trudno mu się nawet dziwić, że w chrześcijańskie święto wolał być wśród swoich rodaków.
  • ~figiel
    (2019-11-04 08:32)
    , a gdzie ,,mycka,, kubuś - wieśniakiem , ale miejskim , odpustowym.
  • ~born in the USA
    (2019-11-04 08:35)
    Ohydny ma pysk ten Kuba, prawie taki sam jak wiekszosc jego rodakow ze Wzgorz Golan !
  • ~Artur
    (2019-11-04 08:58)
    Patrzcie jak się żyje dzieciom byłych komunistów na wysokich stokach a ci co walczyli o wolną Polskę - do roboty
  • ~ricz
    (2019-11-04 09:15)
    narcyz ...................................
  • ~S. Oros
    (2019-11-04 09:18)
    Powinno raczej być - jestem kibucakiem. Kibucak to właśnie taki ich odpowiednik wieśniaka. Kuba POwiatowy to kibucak.
  • ~Icek
    (2019-11-04 09:32)
    Odwiedził swoją babcię i dziadka 😄
  • ~Peppik
    (2019-11-04 09:42)
    Kuba w Izraelu? No to sie znowu narazi polskim antys... i faszy......m, oj!
  • ~Babunia
    (2019-11-04 09:46)
    Ja tez bylam w tym pieknym kraju , kolebce chrzescijanstwa , ojczyznie waszego Boga , Polacy, tez bylam w Betlejem i Jerozolimie i w kosciele grobu Chrystusa, i miejcu jego narodzin, Betlejem, tez nad morzem Czerwonym, Nartwym i na wyspie Gobi. Nie mam tam rodziny, jestem ateistka no i co wy na to polska ciemnoto?
  • ~Betlej
    (2019-11-04 10:39)
    Wyliż mi jaja!!!
  • ~robas
    (2019-11-04 11:20)
    PO prostu pustak z tego Kubusia i tyle. Ale dlaczego dziennik pl. się takimi zajmuje, to nie wiem.
  • ~czyt.
    (2019-11-04 12:27)
    Obraża ludzi ze wsi. Jest przecież burakiem.
  • ~Szymek
    (2019-11-04 12:40)
    Dno
  • ~`Henryk
    (2019-11-04 12:44)
    To widać i słychać...
  • ~no może
    (2019-11-04 13:10)
    POjechał do ojczyzny i POwrócił ? Co mu się u swoich nie POdobało ? A może nie chciał strzelać do palestyńskich dzieci ?
  • ~Caveman
    (2019-11-04 13:28)
    tylko pejsów mu brakuje, na tym zdjęciu... powinien tam zostać.
  • ~ Hanys
    (2019-11-04 14:06)
    To nie jest Wojewódzki - to Światowy i d i o t a