Łukasz Simlat chciał wyjść ze studia podczas programu Wojewódzkiego. Nie spodobał mu się żart Kuby

| Aktualizacja:

Łukasz Simlat rzadko udziela wywiadów i nie jest bywalcem show biznesowych salonów, dlatego sporym zaskoczeniem był jego udział w programie Kuby Wojewódzkiego.

wróć do artykułu
  • ~osobistość
    (2019-10-31 19:09)
    Nigdy nie udzielilbym wywiadu temu poPRLowskiemu chamowatemu, pseudodowcipnemu capowi Wojewódzkiemu.
  • ~Jezuz
    (2019-10-31 13:00)
    Nie rozumiem katoli , nie wiedzą o co się modla. Wybacz im Panie.
  • ~u98ijkm,
    (2019-10-31 07:27)
    "Godność godnością, ale ty jesteś z Sosnowca - wypalił Wojewódzki, co wyraźnie zirytowało Simlata." - no to sie ten wojewodzki rypna. Bo jak z Sosnowca, to Slazak, czyli wywrotowiec?
  • ~Joo
    (2019-10-31 04:30)
    kubus to kawal h_ja
  • ~teg
    (2019-10-30 21:51)
    O co chodzi z Sosnowcem?
  • ~telepic
    (2019-10-30 21:41)
    Kuba jest czasem intelektualnie porywający /rozmowa z Michnikiem/, a czasem durny i prymitywny jak ktoś z koszalińskiego klepiska. Spala się....,wypala się jak knot. Coraz bardziej nic ciekawego. Jeszcze parę razy drgnie , a potem będzie obciachowy jak śniadaniówka dwójki.
  • ~bert
    (2019-10-30 20:06)
    A po jakie licho tam poszedł???
  • ~Artur
    (2019-10-30 19:31)
    W filmie Boże ciało pan Simlat dostał rewelacyjną rolę.
  • ~Abdul pasterzem LGBT+
    (2019-10-30 18:50)
    I jeszcze bardziej lubię pana Simlata.
  • ~polak
    (2019-10-30 18:43)
    A kto jeszcze tego oszołoma zatrudnia
  • ~olear
    (2019-10-30 17:33)
    Nie tak dawno Jakub Powiatowy nawoływał do redukcji agresji w używaniu języka. Teraz po raz kolejny pokazuje swoją prawdziwą twarz. Człowiek pozbawiony taktu i kultury. Z chamstwa uczynił sobie wygodny sposób na życie. Ja jego programów nie oglądam. Ten poziom kultury mnie nie odpowiada.
  • ~figiel
    (2019-10-30 17:32)
    nie oglądam wojewódzkiego od czasu odcinka z MIKE TYSONEM ( głupek nie znał angielskiego ) - jak dziecko we mgle ( pozostało mu to do dziś ) - wyobraźcie sobie program z wojewódzkim jako gościem - co może zaoferować , kogo normalnego i czym zainteresować - ludzie za jakie pieniądze leziecie do tego ,,coś.
  • ~bywa prawie zawsze id ...tą
    (2019-10-30 17:16)
    Po h poszedł do tego głupka
  • ~Wojewódzki bywa czasem id......tą
    (2019-10-30 16:38)
    Z tym Sosnowcem to dobra reakcja ,ja też jej mam dość . Porównując czasy naszego sosnowieckiego rodaka do dzisiejszych czasów to pięść przy oku . Propaganda działała wspaniale ,człowiek choć nie wierzył czuł się dobrze. Teraz te odchody kurskie i kacze dają zaduch ,ciekawe jaka jest granica wybuchowa tego biogazu ?