Rozenek, Jeżowska, Poniedziałek - gwiazdy wspierają Tęczowy Piątek

| Aktualizacja:

Dziś w wielu polskich szkołach obchodzony jest Tęczowy Piątek, będący wyrazem wsparcia dla uczniów LGBT. Akcję promuje wiele osób ze świata show biznesu.

wróć do artykułu
  • ~azia
    (2019-10-28 10:48)
    Nie wiedziałam do dzisiaj, ze Rozenek reklamuje marke Teesa. Gratki, bo ciągle coś nowego.
  • ~walenty
    (2019-10-26 11:34)
    Sodoma i Gomora a ja na to jak Nejman na Tczew
  • ~Abdul pasterzem LGBT+
    (2019-10-25 20:07)
    same elity... kobieta od kurzu, kobieta od jednego przeboju dzieciecego, i jeden nawet nie wiem od czego... rownie odbrze jego matka moglaby dac jego ojcu serduszko z inowacja - chcialabym miec z toba aborcje tak jak jest to teraz modne
  • ~figiel
    (2019-10-25 13:09)
    stać was - róbcie sobie różowe piątki na zajęciach indywidualnych , u siebie - na pewno będzie chętny udzielić korepetycji waszym pociechom - trochę ,,edukatorów było widać na spędach równości - tak mają zachowywać się nasze dzieci.
  • ~Krzysztof
    (2019-10-25 12:20)
    Rzeczywiście,same "gwiazdy" trochę przebrzmiały
  • ~Nn
    (2019-10-25 12:15)
    Polska to niby kraj katolicki. Przecież kościół potępia chomoseksualistów. I co na to nasi wierzący?hipokryzja i tyle
  • ~Makaron
    (2019-10-25 12:07)
    A może dla równowagi niech zrobią poniedziałek dla faszystów, wtorek dla komunistów, środa dla kosmitów a czwartek dla takich idiotów jak "celebryci"....... byle chomik ma więcej IQ niż osoby przedstawione w artykule. Ile jeszcze takich bredni, może zmieścić się w głowie człowieka? Promujecie coś co jest 0,000000001% w skali całego społeczeństwa opierając się na przykładzie jakieś jednej osoby, której i tak pewnie nie znacie osobiście.
  • ~ela
    (2019-10-25 10:48)
    Może zróbcie piątek dla ,,grubasów,, dla wysokich ,niskich itp.,te dzieci też są wyśmiewane ,gnębione,prawda? Dlaczego tylko LGBT?