Edyta Górniak uczy się jazdy samochodem. Instruktor: Jest kursantką niecodzienną, bardzo humorzastą

| Aktualizacja:

Trwają zdjęcia do nowego programu stacji TVN, w którym Edyta Górniak przed kamerami uczy się jazdy samochodem. Okazuje się, że kurs jest ogromnym wyzwaniem zarówno dla piosenkarki, jak i jej instruktorów.

wróć do artykułu
  • ~Julia
    (2019-10-12 01:13)
    Edyta jest dobra aktorka wiec poradzi sobie w kazdej sytuacji bez obaw jest w dobrych rekach fachowcow
  • ~gosciu
    (2019-10-10 21:11)
    teorie zastosowac w praktyce czy Pani Edyta to potrafi ????
  • ~Milka
    (2019-10-10 08:24)
    Z całym szacunkiem do Edyty, nie nauczy się bo nie traktuje tego poważnie, nie zależy jej. Zreszta tak naprawdę, ma płacone za zrobienie show.
  • ~qwerty
    (2019-10-10 08:00)
    okropny człowiek! to nie gwiazda ani jakaś tam diwa (cokolwiek to jest),to karykaturalna postać i tyle. egocentryczna i zadufana w sobie pani o stanowczo zbyt wysokim mniemaniu na swoj temat. uwazam ze taki ludzi powinno sie starac prostowac a nie pokazywac w telewizji jedynie chyba w ramach ciekawostki - jak w cyrku.
  • ~J.K
    (2019-10-10 07:12)
    pół metra tapety
  • ~Taki tam
    (2019-10-10 06:01)
    Nie zda tego kursu. Przede wszystkim nie nauczy się teorii z praktyki, poza tym nie rozumie, bo i pewnie nie chce zrozumieć, co się do niej mówi. To nic dziwnego, bo jako piosenkarka jest przyzwyczajona do swobody i wolności, nie do ograniczających ją reguł i zasad. No i starszym ludziom trudniej jest zdać egzamin na prawo jazdy niż młodym.
  • ~Dydol
    (2019-10-09 21:50)
    Najpierw niech na ch.....u nauczy SIĘ jeździć ta diwa od siedmiu boleści a co do bzykania nie chciałbym rano obudzić się przy niej bez tapety mam jeszcze spokojnie sny🤣🤣🤣🤣🤣
  • ~Daro
    (2019-10-09 19:18)
    Jeszcze bym ją bzyknął.
  • ~_6Oktaw
    (2019-10-09 17:49)
    Jak na moje to ************ awaryjnego na S-ce bez przyczyny to raczej podstawa do uwalenia psychotestów, ale co ja tam wiem.
  • ~antyfan
    (2019-10-09 17:41)
    na szczęście do prawka matura niepotrzebna

Może zainteresować Cię też: