Celine Dion ma anoreksję? "Zawsze byłam bardzo chuda"

Czy uważacie, że coś jest nie tak z moim ciałem? Uprawiam balet, rozciągam się, bo to pomaga mojemu ciały i duszy - tak piosenkarka odpowiada na pogłoski o tym, że cierpi na anoreksję.

wróć do artykułu
 • ~Luki
  (2019-09-30 15:50)
  Celine przeżyła wielki dramat. Straciła człowieka z którym przeżyła wiele lat oraz brata w tym samym roku. To na pewno odbiło się na jej zdrowiu i wyglądzie. Fakt, zawsze była bardzo szczupła, do tego jest wysoka. Ale teraz wygląda po prostu źle, skóra o kości. Na twarzy też bardzo się postarzała, czego sama nie ukrywa w najnowszym teledysku. Z jednej strony szacun, z drugiej ma dopiero 51 lat i mnóstwo pieniędzy. Więc jeśli nie jest chora to może się postarać i zadbać o siebie. Stać ją.
 • ~dsew
  (2019-10-03 10:22)
  odkąd stosuje figurena waga spada mi dużo bardziej niż na samej diecie. Polecam ten środek jeśli macie zaburzoną przemianę materii czy problem z głodem na diecie. Generalnie bardzo dobry produkt ten suplement figurena.
 • ~Endzi
  (2019-09-30 10:36)
  Tak sobie tłumacz kochana ... Wystarczy spojrzeć na zdjęcia z przed lat i aż taka chuda nigdy nie byłaś .... Uwielbiam utwory jakie wykonuje jest w tym naprawdę rewlacyjna ale jeśli chodzi o ikonę mody to kategorycznie mówię Nie stroje masakryczne i ciało nie apetyczne wygląda jak trup ubrany w rzeczy i postawiony do pionu ...
 • ~tak to widzę
  (2019-09-30 10:18)
  straszy swoim wyglądem i jeszcze zgrywa się na ikonę mody.

Może zainteresować Cię też: