Magda Gessler: Trzy razy rodziłam i trzy razy byłam na granicy śmierci

| Aktualizacja:

Magda Gessler jest przeciwniczką jest przeciwniczką poddawania się operacjom z powodów estetycznych. Wynika to z trudnych przeżyć związanych z porodami restauratorki.

wróć do artykułu
  • ~Dark in Poland z inowrocławskiej farmy trolli
    (2019-08-28 14:57)
    mojemu koniwi to muf !!!!
  • ~Babunia
    (2019-08-28 16:30)
    A o antykoncepcji cos slyszala, no bo jak juz za pierwszym razem niebezpiecznie? Jezu, to ja starsza pani,a czego my juz w latach 60tych nie mieli, no i bez edukacji w szkole. Tez mam jedno dziecko, bo jedno planowalam. Niektorzy to tak na chybil trafil, a moze sie uda? No to babino nie biadolic, nie stekac, nie udawac bohaterki!
  • ~Krystyna.z.Agencji...
    (2019-08-28 16:33)
    Pani Magdo, kiedy byla Pani na granicy smierci? Podczas KO.pulacji czy podczas PO.rodu? Bo sie nie doczytalam.
  • ~8uiojkm,
    (2019-08-29 07:44)
    Pulchniutka pani moze wkrotce bedzie miala ten sam problem co sekielski, ktory wedlug wp "a on się bez przerwy odchudzał bez rezultatu ". Udowodniono, ze jesli organizm nie jest w stanie sam sie oczyscic, to nastepuje w nim zapalenie, ktore uniemozliwia procesy odchudzania. Sekielski wycial sobie zoladek moze wiec niepotrzebnie, bo na ogol wystarczy wyleczyc wszystkie zeby albo zlikwidowac inne ognisko.
  • ~greg
    (2019-08-29 09:26)
    Wszystkim moim gościom z zagranicy których obsługuje moje biuro turystyczne mówię aby nie jadali w restauracjach z tym logo bo to prowadzi prymitywny tłuk.
  • ~absmak
    (2019-08-29 09:29)
    Teraz już nie rodzisz, ale jesteś na granicy szaleństwa...
  • ~ala
    (2019-08-29 12:58)
    Desperaci jak nic.
  • ~Ela
    (2019-08-30 06:55)
    A co to kogo obchodzi?Poza tym czy publikowanie fotek tej pani nie powinno byc zabronione?
  • ~miłośnik opasłych kucht medialnych
    (2019-08-30 07:11)
    medialana foka - kiedy to zniknie? jej wynurzenia są równie głębokie co wiedza o kuchni, a świadomość samooceny na poziomie trzylatka - jak muszę, ja chcę, ja, ja, ja
  • ~Ala
    (2019-08-31 18:01)
    Pani Magdo, mądre słowa, operacje tylko w przypadku zagrożenia życia lub choroby, a za spotyka Panią to fala hejtu i nienawiści. Wg mnie jest Pani zadbaną, elegancką kobietą. Pogadamy jak hejterki osiągną pewie wek, skoro już teraz młode dziewczyny są o wiele tęższe od pokolenia ich mam i babć.
  • ~Jr
    (2019-09-07 15:56)
    I co mam jej współczuć? Skoro miała problemy za pierwszym razem to jest duże prawdopodobieństwo, że kolejne też będą problem. A te celebrytki to już takie historie wymyślają aby o nich tylko pisać i pisać. Bo każdy taki artykuł zwiększa jego sławę a ta zwiększa profity z reklamy. Dlatego możemy się dowiedzieć jaka kupę i kiedy kto zrobił.