Magda Gessler ma dwoje dzieci - syna Tadeusza i córkę Larę. Jakiś czas temu restauratorka ujawniła, że miała także córeczkę Anię, która zmarła zaledwie 2 tygodnie po tym, jak przyszła na świat. Okazuje się także, że wszystkie trzy porody gwiazdy były bardzo trudne i kończyły się cesarskim cięciem. Te dramatyczne doświadczenia sprawiły, że Magda nie wyobraża sobie poddawania się jakimkolwiek operacjom bez potrzeby ratowania życia:

Reklama

Trzy razy rodziłam i trzy razy byłam na granicy śmierci, bo miałam cesarkę. Nigdy w życiu nie poszłabym na stół operacyjny, gdyby nie było to kwestią ratowania życia. Dla mnie jest to arogancja wobec życia mojego i moich bliskich – powiedziała w rozmowie z "Faktem", gdy zapytano ją, czy poddałaby się operacji zmniejszenie żołądka

Gessler dodała, że sama miała możliwość poddania się operacji, jednak nie skorzystała z niej, bo uznała, że wymarzony wygląd osiągnie tańcem, dietą i swoją filozofią:

Życie nam daje stwórca, więc jeżeli chcemy być ładni, dbajmy o siebie od środka, dbajmy o naszą energię, o nasz mózg. Dbajmy też o naszą dietę. Poddanie się takiej operacji grozi śmiercią, a tym samym opuszczeniem najbliższych. Życie jest najcenniejszą rzeczą, a nad wyglądem można po prostu dłużej pracować – stwierdziła restauratorka na łamach tabloidu.

Reklama