Żona Olbrychskiego ostro do Pawłowicz: Wara, podła kobieto, od obrażania ludzi

| Aktualizacja:

Krystyna Demska-Olbrychska w mediach społecznościowych wystosowała mocny apel dla Krystyny Pawłowicz. Posłanka naraziła się żonie słynnego aktora wyrażając się lekceważąco o Aleksandrze Baronie.

wróć do artykułu
  • ~ktos
    (2019-08-23 12:15)
    kiedy ten babsztyl Pawlowicz wreszcie zamilknie?
  • ~esteta
    (2019-08-23 12:25)
    Pani Krysia przy tej parze prezentuje się elegancko.
  • ~z pierwszego siedzenia
    (2019-08-23 13:17)
    Kazdy ma prawo do swojej oceny wiec WARA ty podla kobieto od nasze Pani Posel
  • ~!!!!!!!!!!!!!!!!
    (2019-08-23 12:30)
    Nie odzywać się do pani Krystyny - przecież jej właśnie o to chodzi żeby prowokować, tylko dzieki takim prowokacjom istnieje w sferze publicznej. NIE KARMIĆ TROLLA!!!!!!!
  • ~Chrzescijanin
    (2019-08-23 12:30)
    Pani Pawlowicz w kontekscie problemu LGBT ,ma racje.Bog Ojciec Jahwe stworzyl Adama, a pozniej Ewe i to jest fakt.Wszelkie wypaczenia seksualne sa przez Biblie potepione i sa grzechem ,kto tego nie moze pojac,to albo jest wrogiem Boga,lamiac Jego prawa.Te nowosci moralnosci XXI wieku,to wlasnie cenzurowanie Boga.Z jednej strony szalony postep w techologiach, a w przestrzeni moralnej upadek ludzkiej natury.
  • ~Fedor
    (2019-08-23 14:17)
    "Wara więc podła kobieto od obrażania ludzi wybitnych, zdolnych i ważnych dla naszej kultury". Czytam to zdanieze zdumieniem i zastanawiam się nad kompetencjami językowymi Krystyny Demskiej-Olbrychskiej. Czyżby chodziło jej o to, że do "obrażania ludzi wybitnych itd" prawo ma wyłącznie ona i jej środowisko? (To by się nawet zgadzało - vide obrona sztuki Klątwa w Teatrze Powszechnym z Janem Pawłem II na szubienicy i sceną seksu oralnego z doczepionym do figury papieża dildo przez mainstreamowe "elity"). Bo przecież o "naszej kulturze" świadczy znajomość polszczyzny. Chyba że pani KD-O na feministycznych marszach też krzyczy "precz z dyktaturą kobiet". Wtedy wypadałoby tylko pogratulować konsekwencji w autokompromitacji...
  • ~mkk
    (2019-08-23 13:59)
    Nie rozumiem tego hejtu na P. (b.) Prof. Poseł Krystynę. To przepiękna kobieta. Wykształcona w trybie wyższym. Podpora intelektualna PiS-u. Subtelna w każdym calu. Wytwornie potrafi jeść bułę w papierze. Ma kuppę wdzięku. A jak już coś powie, to boki zrywać.
  • ~Hess
    (2019-08-23 13:14)
    Co to za jakiś Baran i Pieniawa? Pierwsze słyszę,o tych rzekomo wielce zasłużonych muzyce pionkach, młehehe.
  • ~Jestem Hejtkorem
    (2019-08-23 13:39)
    ...prof. Pawłowicz w ogólności ma rację... czasem się tam rypnie, ale ogólnie wie, czym jest marksizm...i chwała jej za to...
  • ~NPełO
    (2019-08-23 13:55)
    Czy nie można policyjnie zakazać pisania i mówienia o LBGT, jak również ich pokazywania ?
  • ~---------ziutek
    (2019-08-23 14:08)
    Nie, nie powiem, ze brakuje jej chlopa. Powiem, ze brakuje jej normalnego zycia rodzinnnego. Troski o meza, dzieci, wnuki. Zawsze zyla sama. J.K. rowniez.
  • ~Bolo
    (2019-08-24 13:31)
    Pawłowicz przy tym koczkodanie to prawdziwa pieknosc.
  • ~mar
    (2019-08-23 14:27)
    Pytanie podstawowe powinno brzmieć Kto pani i za co nadawał kolejne stopnie naukowych nie mówiąc już o nadaniu tytułu prof Taraz po trosze mozna zrozumieć ZAPAŚĆ polskiej nauki i niebyt w świecie nauki
  • ~von Wpeesdoo
    (2019-08-23 14:46)
    Do chama trzeba mówić tak aby zrozumiał.Gdy grzecznie starasz się tłumaczyć, cham uzna to za słabość.
  • ~certyfikant
    (2019-08-23 15:23)
    Oj OLbychska, Olbrychska a co takiego powiedziala pani prof Pawlowicz,, doskonale pamietam kompletnie pijanego twojego meza przed wystepem i jego belkot na scenie i nikt na to nie zwracal uwagi, a tak notabene nie slyszalem o Baronie takze, wie nie hajtuj tylko dobrze pilnuj Daniela
  • ~coś PO dobnego
    (2019-08-24 13:59)
    O stara pudernica Olbrychska też się załapała na hejt ! I to nie o LGBTQ ?
  • ~alienor
    (2019-08-23 14:03)
    Pani prof. Krystyna jest mądrą i niezależną kobieta sprzeciwiajacą się zakłamanym pseudoelitom i ich celebrytom co nic dobrego dla Polski nie uczynili
  • ~komuszy cwaniak
    (2019-08-24 17:05)
    ale ta dembska ma mo rde jak tatar du pę
  • ~uszaty jerzy
    (2019-08-23 18:57)
    won ty diplodoku od Pani Profesor !!!
  • ~internautka 50+
    (2019-08-23 18:24)
    P Olbrychska pokazała tą wypowiedzią że jednak podłością przebija posłankę Pawłowicz Pani Pawłowicz nie wypowiada się w taki urągający sposób i nie przewiduje co ktoś może powiedzieć! Obrzydliwe to