Fani i koledzy z branży wspierają Agnieszkę Woźniak-Starak

Wciąż trwają poszukiwania Piotra Woźniaka-Staraka, który w nocy z soboty na niedzielę zaginął na jeziorze Kisajno. Na wynik tych zakrojonych na szeroką skalę poszukiwań oczekują przede wszystkim najbliżsi, w tym żona producenta, Agnieszka Woźniak-Starak.

wróć do artykułu
  • ~KaZet
    (2019-09-17 09:22)
    Wspierac ludzi trzeba . Wsparcie jest potrzebne . Ale to jest zycie Pani Agnieszko . Jedni sie rodza a inni odchodza i trzeba sie z tym pogodzic - choc nie jest latwo . Niech sie Pani trzyma !
  • ~Kasa
    (2019-09-14 12:28)
    Ja też chce 12 lat młodszą. Tylko kasy nie mam.
  • ~Olga
    (2019-09-14 12:18)
    To żona mu nie wystarczyła, że w ukryciu nocy baraszkował na jeziorze z młodszą o12 lat panienką. We łbie mu się poprzewracało od tych miliardów. Mógł się przecież wystrzelić w kosmos.W Afryce umierają z braku wody A on pływał po jeziorze.
  • ~antonio
    (2019-08-22 14:13)
    Dajcie zyc kobiecie poczekajcie do konca sprawy ta kobieta cierpi po utracie bliskiej osoby a tu pie-rdzielenie tylko okasie wyrazy współczucia dla pani Agnieszki niech się pani trzyma
  • ~ZK Wronki
    (2019-08-20 22:41)
    Pier.dolenie o Szopenie. Gość się utopił i git. Nie pierwszy i nie ostatni, Może chciał?
  • ~gość👍👍👍
    (2019-08-20 19:33)
    Straszna tragedia ; ciekawa jestem gdyby Was to spotkało,tez byście chcieli takie komentarze czytać ? Jeśli nie daj boże nie żyje to tajemnicę z wyprawy z panienką zabrał z sobą 🙈 nikomu nic do tego to ich prywatne sprawy ; najlepiej żerować na cudzej krzywdzie ; wstyd jak się czyta te komentarze!!!! Rodzina czy to biedna czy bogata jak to mówią do piachu nic nie zabierze; wiec trochę empatii dla rodziny. Oby stał się cud ❤️❤️❤️ I Pan Piotr się odnalazł żywy ❤️ Najprościej oceniać innych!!! Sami najpierw się oceńcie !!!!
  • ~Roman P.
    (2019-08-20 06:45)
    "Nóż w wodzie" XXI wieku
  • ~Xyz
    (2019-08-20 04:15)
    Szkoda chłopa i jej szkoda ale na pewne żeczy nie mamy wpływu. Jak zawsze tylko czas poskleja wszystko do kupy.
  • ~Xyz
    (2019-08-20 01:55)
    Sprawa śmierdzi na kilometr.To wszystko nieprawda... A jak jest w rzeczywistości? Aga z kasą,a Piotr daleko stąd z nowym życiorysem.
  • ~Keyligh
    (2019-08-20 01:49)
    Sprawa baaardzo grubymi nićmi szyta...Mnóstwo nielogiczności.Ta pani (27 lat) leżała sobie na plaży,czekając,aż ktoś dowie się o wypadku?Ochroniarz chce odebrać sobie życie,a współtowarzyszka nocnej eskapady czuje się świetnie???O co tu chodzi? Pan Piotr może już wypoczywa na innym kontynencie... W sumie tak by było najlepiej dla niego...
  • ~Jaxi
    (2019-08-19 23:04)
    Zawsze jak czytam tego typu komentarze to się zastanawiam: co trzeba mieć we łbie by takie bzdury pisać? Takie to polskokatolickie..
  • ~Zenada
    (2019-08-19 22:17)
    I h..j z nim slaba kosc ginie nie umial pić to trudno poza tym kogo to obchodzi ostatnio utonelo 13 osob o ktorym tyle pidano o nikim nikt nie byl bogaty szaraki moga sie topic
  • ~Big Zbig
    (2019-08-19 21:13)
    Jakaś ściema na sezon ogórkowy. W BBC ani CNN nic nie pisali, czyli nic takiego nie miało miejsca.
  • ~78ujkm
    (2019-08-19 19:11)
    Czy ten pan czasami nie wpadl w dlugi zanim wpadl do wody? Co pocieszacie zone, skoro na Mazurach byl z mlodka...........?
  • ~hbvur4
    (2019-08-19 17:07)
    trzymaj się Aga. wygramy to. twój adwokat. ps. szczerze to nigdy nie pasował do Ciebie z wyjątkiem kieszeni. ale wiedział, że droga laska jesteś.
  • ~t.runo
    (2019-08-19 16:57)
    no to po chłopie
  • ~oles
    (2019-08-19 16:51)
    jak si e chlop utopil biedny czy bogaty tyle samo znaczy jak znajda ciało to uwieze jeżeli nie to zrobili myk z niby wypadkiem może miał po temu powody i będzie opalal klate najakis wyspach na drugiej polkuli
  • ~Obserwtor
    (2019-08-19 16:47)
    Nad jeziorem Kisajno mieszkańcy będą mogli w nocy spać w ciszy. Nie będzie nocnych hałasów motorówki. A może będzie im tego brakowało ?
  • ~smutne
    (2019-08-19 16:36)
    może trzeba zapytać tajemniczą dziewczynę co cię stało, 40 latek zabawia się z 20 latką o czwartej nad ranem na jeziorze na motorówce i znika, a wiekowa żona 100 metrów dalej na brzegu czeka aż skończą? faktycznie trzeba ją wesprzeć, na pewno prawnik będzie miał dla niej dobre wieści, na jego miejscu też bym się nie ujawniał
  • ~oby tak było