Na instagramowym profilu Małgorzaty Rozenek co chwilę wybuchają nowe afery, głównie wówczas, gdy celebrytka prezentuje zdjęcia, na których odsłania sporo ciała. Wielu internautów uznaje bowiem, że ekspertka w programie "Projekt Lady", która uczy młode kobiety, jak być damą, nie powinna obnażać się w sieci.

Reklama

Sama Rozenek nic jednak nie robi sobie z takich pretensji i regularnie raczy fanów seksownymi fotkami. Ostatnio pokazała takie, na których pozuje w kurtce założonej na gołe ciało. Ponieważ celebrytka nie ma stanika, widać jej piersi.

W komentarzach posypały się zarzuty, że uważająca siebie za damę Małgorzata nie powinna pokazywać takich zdjęć. Wiele osób zwróciło także uwagę, że Rozenek ma sztuczne piersi.

Celebrytka nie przejęła się jednak krytyką. Nie dość, że potwierdziła, że jej piersi są dziełem chirurga, to kiedy jedna z fanek zaatakowała:

Nie ma to jak chwalenie sie sztucznymi cyckami...Były piłkarz widzę nie gustuje w naturalnym pięknie.Trzecia żona to pewnie już będzie Full silikon&plastic

Gwiazda odpisała:

ja jestem trzecią żoną :)

W obronie swojej ukochanej stanął także Radosław Majdan:

Kochanie wyglądasz ślicznie 😍😘 jak byś miała 20 kg nadwagi i była zaniedbana z płaskim biustem to z pewnością panie które krytykują to zdjęcie pisałyby ,, pani Małgosiu jak pani ślicznie wyglada, taka naturalna , prawdziwa, nic sztuczności i naprawdę świetnie się pani trzyma” 😂😂😂