Margaret chce odejść z Kościoła: Planuję w najbliższym czasie dokonać apostazji

| Aktualizacja:

Margaret nie chce być dłużej członkiem wspólnoty Kościoła Katolickiego. Piosenkarka zapewnia, że niebawem zamierza dokonać apostazji. Co ją do tego skłoniło?

wróć do artykułu
  • ~Atram
    (2019-09-03 12:23)
    Super, nic tu po tobie : śpiewasz marnie i morale też żadne. Najlepiej przejdź na islam a wtedy doznasz "szczęścia" . Gratuluję !
  • ~Małgośka.
    (2019-09-01 17:17)
    Kto Ci broni?
  • ~Buziaczki
    (2019-08-29 22:40)
    Ale ty jesteś głupia. Kto Tobie kazał się spowiadać z masturbacji co tydzień?! Tą słabostkę gładzi początek mszy. Możesz spokojnie iść do komuni i pracować nad panowaniem nad ciałem. Nad tym konkretnie uzależnieniem.Tak mi się podoba Twoja piosenka In My Cabana.
  • ~brzęczyszczykiewicz
    (2019-08-25 20:42)
    ***********
  • ~KS
    (2019-08-19 23:00)
    Brawo Margaret :)
  • ~Crusader
    (2019-08-19 14:28)
    Będzie jednej "udawanej katoliczki" mniej. Zostaną Ci prawdziwi.
  • ~Praktykujący
    (2019-08-19 14:06)
    No naprawdę niepowetowana strata Margaret wystąpi z kościoła katolickiego załóżmy czarne szaty i opłakujmy A tak wogole to Pan Bog powinien zmienić swoje przykazania bo jak widać dla niektórych sa nie do przeskoczenia Wielu tutaj i na innych portalach narzeka na kosciol katolicki ale nikt się nie zastanowi ze to Jezus Chrystus założył kosciol i to on w nim jest najważniejszy a księża to sa tylko ludzie i mogą błądzić jak każdy człowiek a jeżeli jakiś ksiadz zbłądzi to Bog go z tego rozliczy z tego grzechu lecz kazdy ksiadz na mocy sakramentu który przyjął jest do końca życia księdzem i ma takie prawo i obowiązek np w godzinę śmierci kogoś wyspowiadać i udzielić ostatniego namaszczenia
  • ~Togi
    (2019-08-19 03:31)
    Tez odchodzę od klechow...kto ze mną?
  • ~a kogo to
    (2019-08-19 00:17)
    rob co chcesz a kogo to
  • ~Asik
    (2019-08-18 23:34)
    Trollom aż klawiatury się grzeją. Czarna mafia won do watykanu
  • ~Kizak
    (2019-08-18 22:03)
    Dno
  • ~robert biedrońcia
    (2019-08-18 21:39)
    Jak to się mówi a idź do diabła
  • ~Boy
    (2019-08-18 20:49)
    Inteligentna inaczej jak nic.
  • ~Sjuk
    (2019-08-18 19:45)
    Leboopewnie
  • ~Katolik do czasu
    (2019-08-18 17:26)
    ja tam nie chodze 30 lat i nic nie stracilem mam honor kocham ludzi nikogo nie obrazam reszta mnie nie interesuje ale wiem ze ksieza to zaraza czarna zaraza
  • ~qw33
    (2019-08-18 16:44)
    No cóż, głupota kroczy przed upadkiem. Z upadku można się podnieść, z głupoty nigdy
  • ~alfalfa
    (2019-08-18 14:13)
    To będzie niepowetowana strata :P
  • ~cuda
    (2019-08-18 12:09)
    Czym ty się szczycisz to jest twoja sprawa a mnie to lata .
  • ~GRU
    (2019-08-18 11:46)
    "Malgoska GLUPIA ty ,tys nie wart jednej lzy,OJ GLUPIA TY,GLUPIA TY!!! To nie ja to MARYLA.
  • ~dev
    (2019-08-18 11:40)
    Rodzice pewnie są z niej dumni.. Pochodzimy z tej samej miejscowości i jak pamiętam, to jej rodzice zawsze do kościoła chodzili, tak samo jak i jej brat. Ale cóż, pieniążki robią swoje.

Może zainteresować Cię też: