Blogerka Anna Skura oblana wrzątkiem przez swoją córkę. Pokazała straszne blizny po oparzeniu

Każdy rodzic wie, że przy małym dziecku nawet chwila nieuwagi może zakończyć się dramatem. Anna Skura ku przestrodze, opowiedziała o dramacie, jaki spotkał ją w czerwcu tego roku, kiedy maleńka córeczka wylała jej na nogi wrzątek.

wróć do artykułu
  • ~matylda
    (2019-08-15 13:47)
    Dziwne. Ja po wylaniu na nogi 5 litrów wrzątku nie miałam takich śladów!! A po kubku herbaty??? Z czym ta herbata była?? Z wrzącą oliwą???
  • ~nie p kitów
    (2019-08-15 10:12)
    co za pie.rdy sam miałem wylaną herbatę na nogi nigdy nie ma takich ran chyba że się ma choroby skóry (Skury) czerwone bolące najwyżej trochę bąbli a nie jak po polaniu wrzącym tłuszczem nie pociskajcie kitów
  • ~xoxo
    (2019-08-15 16:44)
    jakby moi rodzice dali mi na imie Melodia (jak papier toaletowy z biedry) też bym ich oblała i to nieraz.
  • ~zin
    (2019-08-15 11:30)
    za glupote sie placi trzymajac dziecko na kolanach jedzac sniadanie wiedzac ze dziecko ma nie kontolowane odruchy
  • ~Aga
    (2019-08-15 15:49)
    Bardzo rozległa ta rana,,może po gorącym mleku Faktycznie wielkie szczęscie dla córeczki. Mam młodą sąsiadkę , która taką rozległą bliznę ma na szyji i barku.
  • ~Patryk
    (2019-08-16 18:40)
    Głupota tej kobiety nie ma granic, nawet jeśli ma dobre intencje. Po pierwsze: jeśli dziecko było małe, to albo to zbieg okoliczności albo wina dorosłej osoby, ale nie dziecka - o "winie" można mówić czy pisać, jeśli ktoś coś robi świadomie, po drugie: upublicznienie takiego wpisu oznacza, że ta osoba będzie w przyszłości obarczać winą za bliznę, świadomą już osobę, co jest absurdalne - patrz "po pierwsze".
  • ~qwerty
    (2019-08-15 11:03)
    dermazin na bazie srebra i łądnie wygoi - lecz się sama bo zrobią z ciebie frankensteina dohtory
  • ~GRU
    (2019-08-16 17:27)
    Albo nie powinna miec dzieci,albo musi UZYWAC ZIMNEGO WRZATKU!!! Pokazuje kopyto,a DZIECKO na tej wysokosci ma BUZIE!!!
  • ~andriej
    (2019-08-16 07:51)
    jeśli to coś pomoże to ja oferuję zwiększenie poziomu endorfin poprzez wielokrotne, soczyste podlanie kanału rodnego i szyjki macicy moimi fluidami szczęścia...
  • ~koko
    (2019-08-19 21:35)
    Nierozważna matka, która trzyma dziecko na kolanach w zasięgu wrzątku. Sama sobie winna. Chociaż te ślady wyglądają, jakby polała się wiadrem wrzącego oleju.
  • ~praktyk
    (2019-08-16 20:13)
    Pani Aniu jezeli przeczyta pani ten tekst to prosze go zastosowac.moze pani zniwelowac praktycznie do zera te blizny..sposob jest banalnie prosty ale niestety wysmiewany ale bardzo skyteczny..trzeba skroic slonine stopic ja az utworzy sie smalec tym tluszczem trzeba nakladac na blizny i obandarzoac nakilka godzin 2/3 godzi potym trzeba sparzyc rumianek i chlodnym naparem okladac zmoczona serwetka prez polgodziny napar niemoze byc zimny lecz letni rumianek wtedy dziala mocniej..to spawdzona receptura...kiedys jaka dziecko poparzono mnie stopoinym goracym tluszczem..takze milalam prwie dziury na ramionoach zrobiono mi taki oklad wlasnie do dzisiaj niemama zadnej blizny,,powodzenia wrazie pytan jestem do dyspozycji..